Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Egy elég régi géphez akarok...

Egy elég régi géphez akarok csatlakoztatni egy usb-s wifi adaptert, bár feltelepíti, de mikor meg akarom nyitni a "Launch Config Utility-t" akkor csak hiába kattintgatok, nem nyitja meg. Lehetséges, hogy nem kompatibilis a régi fajta géppel?

Figyelt kérdés
2015. márc. 5. 17:53
 1/5 anonim ***** válasza:
Csak a drivert tedd fel, az utility-t ne, és használd a windows saját, beépített hálózatkezelőjét. Rögtön nem lesz gondod.
2015. márc. 5. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
a hozzá kapott cd-vel telepítettem fel,de nem kapcsolódik,még mindig csak az "egy hálózati kábel nincs csatlakoztatva" hibaüzi jön...
2015. márc. 5. 18:08
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem nagyon számít. Távolítsd el mindenestől. Utána eszközkezelőből telepítsd úgy, hogy megadod neki a CD-t forrásként. Úgy csak a drivert fogja feltenni.
2015. márc. 5. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 coopper ***** válasza:

Szia.


Próbáld bekapcsolni a windows saját utility-t (kipróbálásként inditsd el a Wireless Zero Configuration -t a következő parancsal : net start wzcsvc ) : [link]


Sok sikert.

Üdv.

2015. márc. 5. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
valaki esetleg egy kis lépésről lépésre how to-t tudna írni? nem vagyok technikai analfabéta,de nő vagyok és ilyennel meg még nem volt dolgom..ráadásként németes vagyok,szóval a külföldi angol topikok se segítenek sajnos sokat :/
2015. márc. 5. 18:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!