Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Fényképezőgépek, kamerák » Canon márkájú DSLR fényképezőg...

Canon márkájú DSLR fényképezőgép kezdőknek?

Figyelt kérdés

Leszögezem az elején: NEM maganak lenne, egy ismerősöm nagylánya szeretne a születésnapjára egy CANON márkájú DSLR gépet, de nem valami hiperszupert, hanem kezdő szintű egyszerűbbet


Milyen árban vannak ezek kb, illetve konkrét típust tudtok ajánlani? - Totál hülye vagyok ezekhez a gépekhez.....



2018. nov. 27. 00:48
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Kezdő DSLR szett 100-120 ezer körül van. De ha most kezdi a fotózást a leányzó, akkor nem biztos, hogy DSLR kell neki.
2018. nov. 27. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 repulo ***** válasza:
Dslr fényképezőgép árak a gugliba, és hopp, máris 75.000 a legolcsóbb Canon és a legnépszerűbb pedig 90.000.
2018. nov. 27. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Ezen az oldalon mind kezdő DSLR-t találsz.

[link]

2018. nov. 27. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 repulo ***** válasza:
Van ott egy Leica váz majd' 6 milláért. :-)
2018. nov. 27. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Jó, akkor ezek szerint a szűrőzést nem menti linkbe.

A jobb fölső sarokban be kell állítani, hogy "Olcsók" és az első oldal összes gépe ilyen.

2018. nov. 27. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 repulo ***** válasza:
Én is onnan írtam az árakat. :-)
2018. nov. 27. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Gúglival tisztában vagyok, ezért kérdezem itt, mert a gúgli az kiad egy listát, de egy hpzzá nem értőnek nem sokat mondanak az ottani adatok....
2018. nov. 28. 00:40
 8/9 anonim ***** válasza:

nem értek egyet az elsővel, szerintem nem rossz ötlet kezdőnek tükörreflexes, mert sokkal több lehetőség van benne, mint egy kompakt, vagy bridge gépben - cserébe viszont sokkal nagyobb és nehezebb, ami miatt lehet h nem fogja annyit használni, mint egy kompaktot, vagy a telefonját. (barátnőm pl. hiába kapott komoly gépet, inkább telefonnal fotózik)

a fő kérdés, hogy ő mit akar és mennyire akar beletanulni, mit is akar elérni a géppel.


ilyen komolyabb ajándékoknál érdemes szerintem egyeztetni azzal, akinek veszik, mert ha neki van valami konkrét elképzelése, akkor lehet, hogy bármilyen jó ajándék is, akkor sem fog annyira örülni neki, ha nem azt kapja, amit szeretne. főleg ha még azt is tudja, hogy miért pont arra vágyik...


egyébként kb. tök mindegy, milyen az első gépe valakinek, tanulni el lehet vele kezdeni és úgyis használat közben fogja kitapasztalni, hogy miben kéne másmilyen, ha majd kinövi a gép képességeit. és az első képét általában mindenki kinövi, ha eleget foglalkozik a fotózással. viszont legalább addigra már lesz sejtése, hogy milyen irányba akar továbblépni róla...

2018. dec. 3. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Köszi mindenkinek!

Valószínűleg úgy is lesz, hogy vele együtt lesz kiválasztva a gép, és azért (is) tükörreflexes, mert a későbbiekben komoly(abb)an is szeretné vinni a fotós pályát (fotós iskola, stb)

2018. dec. 4. 15:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!