Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Fényképezőgépek, kamerák » Otthon szeretném kinyomtatni...

Otthon szeretném kinyomtatni a képeket, amiket készítek, mire kell figyelni?

Figyelt kérdés
Több képet kinyomtattam már, de csíkosak lettek. Nem olyan feltűnően, de csíkos. Canon MG 3050 nyomtatónk van itthon, és Premium fotó Papír A4 es méretben. 4 képet szoktam egyszerre nyomtatni így. Kezdő hobbi fotós vagyok, ezért nem is tudom, hogy ilyenkor a kép méreteit kell állítani, vagy a nyomtató nem jó erre a célra? Amit észre vettem, hogy amikor nyomtatok, nem tudom átállítani a papírtípust, fotó papírra csak normál papírtípusban enged nyomtatni. Esetleg ez lehet a gond? Előre köszönöm a segítséget.

#beállítás #nyomtatás otthon
2018. dec. 7. 13:46
 1/5 Ypszilon1980 ***** válasza:
Igen az a gond.
2018. dec. 7. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Oké köszönöm, és mit tudok ezzel csinálni hogy jó legyen?
2018. dec. 7. 17:25
 3/5 Ypszilon1980 ***** válasza:
Hát ha van olyan szoftver hozzá, ami tudja ezt a beállítást, akkor azt a drivert kell feltenni, vagy veszel egy új nyomtatót, ami tudja ezt.
2018. dec. 7. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Ypszilon1980 ***** válasza:
Állítólag van hopzzá a My Image Garden szoftver, azzal kell megpróbálni.
2018. dec. 7. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nyilván valamiből nyomtatsz, de azt nem írtad ide. Nyomtass másból.
2018. dec. 8. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!