Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Fényképezőgépek, kamerák » Hol tudok 9x13cm-nél kisebb...

Hol tudok 9x13cm-nél kisebb méretben fotót nyomtatatni?

Figyelt kérdés
Olyan helyet keresek Budapesten, ahol 9x13 cm-nél kisebb méretben is nyomtatnak fotót. Több száz képről lenne szó, ezért az itthon megszerkesztem majd kivágom opciót inkább mellőzném.

2018. dec. 12. 22:13
 1/3 anonim ***** válasza:
nem valószínű, hogy találsz. 9x13 a legkisebb szabvány méretű fotópapír, amit gyártanak. legfeljebb azt tudod csinálni, hogy megkéred őket, hogy vágják fel, esetleg szrkesszék is be egy képre őket, de ha nem te csinálod, akkor valószínűleg meg fogják veled fizettetni a plussz munkát.
2018. dec. 13. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ha elviszed vállalkozóhoz ő is úgy fogja csinálni hogy kinyomtatja A4esre vagy A3asra és utána ollógéppel kivágja


Az órabért meg természetesen ki fogja fizettetni de még mindig jobban jársz mintha te ollóznád otthon anyuka körömvágóollójával :))))

2018. dec. 13. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 wagnerur1 válasza:

Ha veszel nyomtatót (tintasugaras) és egy csomag jó fotópapírt meg egy fotóvágót, már meg is oldottad. Ez nagyjából 30.000Ft-tól 100.000Ft-ig terjedő tétel. Mondjuk innentől alig látsz előhívásra/nyomtatásra váró fotót. A legnagyobb tétel mindig a patron. Típustól függően 3.000-15.000Ft. Az ár általában a festék mennyiségével arányosan vagy kevésbé növekszik. Nekem egy Canon MG3100 teljesít szolgálatot, egy régi, örökölt fényképvágó. Nem emlékszem mikor hívattam elő fényképet legutóbb. Supra SM180/20 matt papírt használok, illetve ennek van egy fényes verziója. Canon Semi Gloss (ha még gyártanak ilyet) félfényes ami még biztosan jó. A fényes Canon papírok szerintem nem olyan jók, de ez szubjektív. van aki szereti.

Vagy előhívatod a cewe-vel és kivágod a megfelelő részt egy nagyobb ollóval. (nem ajánlott)

2018. dec. 23. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!