Gubamark kérdése:

Hogy hogyan tudom Lumix tipusú gépem felhő tárhelygez kapcsolni?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Kaptam egy fényképező gépet ajándékba, mivel elszeretnék kezdeni fotózni.. nyilván majd tanfolyamra is megyek, de addig szeretnék pár dolgot felfedezni. Lumix típusú gépem van és elvileg össze lehet kapcsolni felhő alapú tárhelyel. Ugye, hogy egyből oda is mentse a képeket. Valaki tudna abban segíteni, hogy ez, hogyan lehetséges. Hiába próbáltam valami volt a szinkrozinálással, amit nem értek pontosan, hogy hogyan is lehetséges.


2018. dec. 22. 11:33
 1/6 A kérdező kommentje:
*Tárhelyhez
2018. dec. 22. 11:34
 2/6 anonim ***** válasza:

1: Elolvasod a használati utasítást.

2: Követed az előírt lépéseket.

3: Ha elakadsz, azt RÉSZLETESEN LEÍROD, BAKKER, NE NEKÜNK KELLJEN MÁR KITALÁLNI, HOGY HOL / MIT RONTASZ EL.

4: Profit.

2018. dec. 22. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Nem tudom én normálisan kérdeztem.

Amúgy meg pont azért kérdezem ezt meg mert nincs a használati utasításban sem ;) de végül is köszi a választ :)

2018. dec. 22. 13:48
 4/6 anonim ***** válasza:

Továbbra sem tudjuk, pontosan hol akadsz el.

Én barkóbázni nem fogok, a távolba sem látok, úgyhogy feladom.

2018. dec. 22. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
A Lumix nem típus hanem egy termékcsalád (méghozzá elég széles palettán tartalmaz különböző típusú fényképezőgépeket). Egyébként egészen biztosan le van írva a használati utasításban az összes funkció. Ha nincs, akkor valószínűleg nem tud ilyet. Egyébként a legtöbb felhőtárhely fizetős (és nem is olcsó) abban a méretben amiben egy ilyen funkció már értelmesen kihasználható.
2018. dec. 23. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

A Lumixoknak gyengéje a routerhez csatlakozás


Ha kell meg tudom adni a márkaszerviz telefonszámát; ott adnak tanácsokat ha van konkrét kérdés a csatlakozással kapcsolatban.

2018. dec. 23. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!