Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Fényképezőgépek, kamerák » Melyik fényképezőgépet, Nikon...

Melyik fényképezőgépet, Nikon D5100 vagy D3200?

Figyelt kérdés

Először is, tudom, hogy az ötös sorozat egyel magasabb kategória mint a hármas, és az 5100 régebbi is nagyjából egy évvel.


Első DSLR-em szeretném megvásárolni, használtan, tanulás céljából, tehát ezen a gépen szeretném megtanulni az alapokat, egyelőre nincs specifikus felhasználási terület, (de nem videózás) úgymond mindent fotóznék, tehát amolyan "mindenes" objektívre lenne szükségem, persze tudom, hogy olyan nincs egy szint felett.


Nagyjából egy árban mozog már ez a két gép, tehát olyan 80 ezer (ez lenne a keret is) forintért akadnak kit-ek is vállalható expo számmal (tehát olyan 30 ezer alatt, legalábbis szerintem vállalható, de ha nem akkor ki lehet javítani)


Melyiket lenne érdemes választani?

A megapixelek különbsége viszonylag nagy, persze tudom ez nem feltétlenül mérvadó.



2018. dec. 30. 11:16
 1/1 anonim ***** válasza:

80 ezer forint mindkét gépért sok, még kitben is!! Egyébként az 5100-at venném, pont azért mert "komolyabb" mint a D3200.


15-17 ezer expo felett én már DSLR-t nem vennék, és igen, javítható, csak épp 40-50-60 ezer forint egy zárcsere. Akkor meg minek vettél használt gépet. Érted nem?

2018. dec. 31. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!