Ez eredeti SJCAM? Ebayről

Figyelt kérdés

Szeretnék egy viszonylag jó akciókamerát, quadozást, biciklitúrákat felvenni vele. A minőség az elsődleges szempont illetve az is, hogy ne remegjen be túlságosan a felvétel, viszont egy Goprora nincs pénzem.

Már egy csomót olvastam a témában és a SJCAMet ajánlják a legtöbben, de még mindig kétségeim vannak.

Ebayen úgy láttam olcsóbbak és sok tartozék van hozzájuk, de hallottam, hogy ezeket is hamsitiják.

Mit gondoltok, ez eredeti lehet?

[link]


2019. jan. 7. 08:56
 1/3 anonim ***** válasza:

Írj nekik, ha válaszolnak, mentsd el, rendeld meg, aztán, ha nem stimmel, akkor nyiss egy reklamációt.

kockázat nélkül nincs üzlet, de első ránézésre szerintem eredeti. Ám, ha fennakad egy áfás kis pluszon, akkor már nem éri meg innen, garancia nélkül venned.

2019. jan. 7. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szerintem a cég nem gyárt 4K kamerát a 4000-es szériában, úgyhogy ez hamisított.


[link]

2019. jan. 8. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ez biztos hogy hamisítvány. A legolcsóbb képstabilizátoros action camera tudtommal jelenleg a Yi Lite. Aliexpressen van hivatalos storejuk ott huszon párezerért lehet megvenni, van európai warehouse is tehát a vám és áfa miatt sem kell aggódni.
2019. jan. 11. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!