Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Fényképezőgépek, kamerák » Hol találhatok fotós partnert...

Hol találhatok fotós partnert ilyesmi projekthez?

Figyelt kérdés

Sportolok és ebben kellene néha pár dolgot lefotózni én viszont egyáltalán nem értek hozzá, de viszonylag minőségi fotóra lenne szükségem (kevés utómunkára is szükség lehet). Nem profi fotósra van szükségem. Ár legjobb lenne ingyen (jó magyar szokás szerint), de egy baráti összegeben megegyeuhetünk.


Miskolc


2019. febr. 10. 18:01
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Nekem meg egy ingyen autó kéne. Valaki esetleg?
2019. febr. 10. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Pontosan miket kellene lefotózni? És mihez kellene?
2019. febr. 10. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:

Engem kellene mozgás közben és nekem kellene.


1-es, szerintem ez más. Egy hobbi, gyakorló, fotós is tud már szerintem olyan képeket amik nekem tökéletesen megfelelnek és kölcsönösen jó lenne mindkettőnknek. Neki van modellje akin gyakorolhat, nekem vannak fotóim. Persze lehet naív vagyok.

2019. febr. 10. 19:01
 4/15 anonim ***** válasza:
Azt először is értettem, hogy mozgás közben kéne fotózni, de pontosabban mire gondoltál? Kötélmászás, futás, cigánykerekezés, kondizás, vagy mi közben?
2019. febr. 10. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

Ingyen, baráti áron?

Szólj egy barátodnak, hogy fotózzon le.


Aki már "viszonylag minőségi" fotókat készít és "utómunkázik" már nem telefonnal rohangál, hanem felszerelése is van. Ez viszont nem olcsó mulatság és "kopó" eszközök. A befektetett időről nem is beszélve.



"Neki van modellje akin gyakorolhat, nekem vannak fotóim. Persze lehet naív vagyok."

Nem megbántás, de tényleg naiv vagy.

Ha a fotós keresne meg, akkor talán még oké lenne.

2019. febr. 10. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Kérdező, aláírod a szerződést, hogy a rólad készített képekért semmi ellenszolgáltatást a jövőben nem kérsz, de azokat én, mint fotós szabadon felhasználhatom, szerkeszthetem, eladhatom, ideértve a továbbadás jogát is, anélkül, hogy neked abba bármilyen beleszólásod lenne, hogy ki mit hogyan kezd a téged ábrázoló képekkel?
2019. febr. 10. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
6-os, persze. Semmi olyan kép nem készülne, amit olyan dologhoz tudnál felhasználni ami nekem fájna.
2019. febr. 10. 22:02
 8/15 anonim ***** válasza:

Félreértettél.

Nem "fájdlamat okozni" akarok, hanem egy valag pénzt keresni a képeiddel.

2019. febr. 10. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Még mindig nem tudjuk, milyen sportról lenne szó.
2019. febr. 10. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

Keress nyugodtan, majd néha hívj meg egy kávéra és mesélj, hogy alakulnak a dolgaid a képeimmel.


Szertorna.

2019. febr. 11. 13:44
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!