Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Elektronikus eszközök » Fényképezőgépek, kamerák

A kérdés
Virág Milán nevű felhasználó kérdése:

Tudok telefont kontroll monitorként használni a kamerámhoz?

Pl. HDMI kábellel és valami applikációval...?

ápr. 17. 18:56  Privát üzenet  

A válaszok

Nem hinném, a telefonról HDMI-kimenet lehetséges, nem bemenet:

[link]

A válaszíró 76%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/4Időpont ápr. 17. 19:12 Privát üzenet
repulo nevű felhasználó válasza:

Én mintha valahol wifi-s lehetőségről már olvastam volna, de az a kamerától függ.

A válaszíró 75%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/4Időpont ápr. 17. 19:25 Privát üzenet

Csak wi-fi ha a kamra támogatja

Vagy veszel egy hdmi monitort tetszoleges meretben

A válaszíró 69%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/4Időpont ápr. 17. 19:48 Privát üzenet

Ez a kamerától függ. Van, amelyik kifejezetten támogatja wifi direct kapcsolaton keresztül.

Sőt, régebbi Samsung telefonon kamera appja is egy másik Samsung telefonon támogatta ezt a funkciót alapból, élőképpel. Az egyik telefon tehát kameraként működött, a másik pedig kontrollmonitorként és kezelőszervként.

A válaszíró 64%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/4Időpont ápr. 17. 20:26 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Tv használata második monitorként?
Összekötöttem a laptopot a tv-vel második monitorként, HDMI kábellel, de mikor hangot játszok le recseg. Mit tegyek?
Szeretném a tvmet használni monitorként ezért vettem egy vga-hdmi átalakítot, a dobozán azt ajánlja hogy a felbontást a gépen állítsam át 1920x1080-ra de a beállításokban nem...
Lehetséges, hogy rádugjam az xbox one s-em egy viszonylag régi fujitsu laptopomra, amin vga bemenet található, hogy monitorként működjön a laptop? Ha igen, mégis hogyan?
Samsung SyncMaster TA350 Tv-t géphez kapcsolva használom monitorként. A kérdés az, hogy a gép miért vágja le a szélét a monitornak, full HD (1920*1080) felbontásban? (driver frissítés megvolt)
Traktor kontrol F1 probléma a beállításokkal, valaki tud segíteni?

Kérdések az Elektronikus eszközök rovatbólKérdések a Fényképezőgépek, kamerák rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!