Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Fényképezőgépek, kamerák » Canon EOS 2000D vagy Nikon D5300?

Canon EOS 2000D vagy Nikon D5300?

Figyelt kérdés
Amatőr fotos vagyok. Szeretnek vmi ujat kiprobalni. Eddig Nikon Coolpix b500am volt. Viszont szeretnek tukorreflexes gepet. Melyik a jobb? Ezen akarom megtanulni a tukorreflexss gepek alapjait. Koszi a valaszokat.

2019. ápr. 29. 21:37
 1/2 anonim válasza:
Én a Nikon-ra szavazok. Én is azzal kezdtem amatőrként, és nagyon jól bevált. Kicsit nehéz volt megtanulni kezelni, mert rengeteg opció van és szinte korlátlan lehetőség. Vannak azért persze bizonyos hiányai a gépnek, de egy idő után már észre sem veszed.
2019. ápr. 29. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

"Vannak azért persze bizonyos hiányai a gépnek"


Pont hogy időközben veszi észre ha valami plusz, időközben kívánt funkció nincs benne.


De ezt a Canon-t meg ne vedd! Inkább régebbi, három vagy kétszámjegyű modellt. Érdemes szétnézni a 220volt használt kínálatában.

2019. ápr. 30. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!