Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Fényképezőgépek, kamerák » Kimostam a SanDisk SD kártyám,...

Redbullicecream kérdése:

Kimostam a SanDisk SD kártyám, használhatom még ezután?

Figyelt kérdés
Sikerült kimosnom a fent említett memóriakártyám. Az adatok amik rajta voltak nem tűntek el, sikerült lementenem őket. Viszont fesztiválvideós vagyok, egy Sony A7III-mat használok. Használhatom ezután még a kártyát? A kamera típusát csak azért írtam le mert nem egy olcsó darab és nem szeretném ha egy 30 ezres kártya tönkrevágná a 7 kilós gépet. Köszi előre is a válaszokat!

2019. máj. 16. 11:52
 1/7 anonim ***** válasza:

Ha. Kiszáritod rendesen akkor nem lesz gond.

Csak ne hogy rovidzarlatot okozzon a viz.

2019. máj. 16. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ha kiszáradt akkor szerintem nincs gond vele. Tönkre nem fogja vágni. Akkor lett volna gond, ha vizesen érintkezik a géppel.
2019. máj. 16. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Jó eséllyel működni fog

De kit érdekel hogy milyen géped van...

2019. máj. 16. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Utolsó remélem csak ironizáltál :D
2019. máj. 16. 17:40
 5/7 anonim ***** válasza:

Nem ironizalt.

A kerdes szempontjabol tok mind 1 hogy milyen geped van

2019. máj. 16. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
én nem használnálnám tovább, nem tudnék megbízni benne.
2019. máj. 16. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Múltkor én is kimostam az enyémet (szintén SanDisk), másnap már minden gond nélkül használtam, és használom most is. Igaz, nem csöpögött a víztől, óratartó zsebben lapult.
2019. máj. 17. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!