Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Ha a táskámban kimostam egy...

Ha a táskámban kimostam egy nem használt BKV jegyet véletlenül (tényleg véletlenül! ), akkor még használhatom?

Figyelt kérdés

Vagy így már érvénytelen?

Tudom, hogy van, aki ezzel trükközik, nekem is volt egy ilyen szobatársam, de én tényleg véletlenül hagytam a táskám zsebében...



2013. nov. 10. 15:23
 1/6 anonim ***** válasza:

Hát én nem kockáztatnék. Anyu 2 hete a bérletét mosta ki... :D Véletlenül. Ő is használni akarta, de rábeszéltem, hogy cseréltessük ki. A pénztáros is azt mondta, hogy ezzel simán megbüntetnék mert kifakult... 250 ft kezelési költséget kértek érte, és kapott egy vadi új bérletet.

Gondolom neked is 250 ft lenne a csere, hát egy vonaljegy 350 ft... Még mindig olcsóbb...

2013. nov. 10. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ, én is hasonlóan gondoltam...de mostmár tárgytalan is, mert közben lejárt a mosás, és nem élte túl szegény jegy...RIP.:(

:)

2013. nov. 10. 16:10
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Emléke szívünkben örökké él. :)
2013. nov. 10. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
64%
Ha a jegy olvasható marad és a kinegram is érintetlen, akkor hasznàlhatod. Ha nem, akkor se ess pánikba, olyan óriási veszteség nem ért.
2013. nov. 10. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én nadrágba mostam ki, a metron nem érzékelte a jegykezelő, de villamoson ki tudtam lyukasztani.
2013. nov. 13. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én most 7 jegyet mostam ki! Jó hogy volt ez a kérdés!
2014. dec. 10. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!