Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » GPS, navigáció » Nektek volt már olyan, hogy...

Nektek volt már olyan, hogy nem arra mentetek amerre a WAZE mondta, ezért újratervezte az útvonalat arra amerre tényleg mentek és kevesebb lett hátralévő út, meg a érkezési idő is (és egyébként az útvonal is egyszerűbb)?

Figyelt kérdés
Nekem ez rendszeresen előfordul, nem értem miért nem alapból arra tervez, ha egyszerűbb az út (azért megyek én arra), kevesebb a km és az idő is? Persze néha nem jön be, ha baleset van, vagy tényleg nagy dugó, de sose tudom hogy mikor van az, hogy csak a WAZE sz*pat.

2019. aug. 15. 09:32
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nemrég dugó lehetett arra, amiről nem tudott, hogy már vége, ezért akart másfelé vinni. Amint látta, hogy tudsz ott haladni frissítette az adatokat és az alapján újratervezett.
2019. aug. 15. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Rendszeresen van ilyen.

A Waze általában a második legjobb útvonalat szokta felkínálni. Gondolom ennek több oka lehet: muszáj egy-két embert a dugó felé is terelgetnie, hogy tudja mérni a dugó sebességét, és a sofőr által kezdeményezett új útvonalakat pedig megtanulja.

2019. aug. 15. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Szirty ***** válasza:
Igen.
2019. aug. 15. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Először én is azt hittem, hogy biztos dugó volt aztán megszűnt, de annyiszor fordul elő ráadásul közvetlen indulás után is hogy biztos nem ez a helyzet. Általában nem csúcsforgalomban megyek a városban de sokszor nem hajlandó a tök egyszerű és rövid útvonalon vinni annak ellenére hogy tök jól lehet haladni arra. Még az jutott eszembe hogy valami észkombájn azt találta ki mi lenne ha a dugó eleve elkerülnénk és ezért nem visz arra amerre dugó szokott lenni. De ez elég kib*szás velünk mert én csak akkor nem akarok arra menni ha tényleg dugó vagy baleset van. Szóval ezért vagyok kíváncsi, hogy még hány ember tapasztalt ugyanilyet a WAZE-ban?
2019. aug. 16. 10:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!