Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » GPS, navigáció » Hogy tudom frissíteni a...

Hogy tudom frissíteni a térképet a GPS-en? Avagy, hogy tudok rá másik programot rakni?

Figyelt kérdés

Van egy WAYTEQ márkájú GPS készülékünk, amit 2012-ben vettem az apámmal. Sajnos nem tudom, milyen op. rendszer van rajta, de majd megnézem, és kommentbe leírom. Ha fontos, beépített akkumlátora van.


Eredetileg iGO program van rajta, meglehetősen régi verziója. Ennek a térképét szeretnénk frissíteni, ugyanis elég régóta nem használjuk, és újra szeretnénk használni a készüléket. Hogy tudnánk frissíteni?


Van egy Magic Earth nevű GPS program is Android-ra és iOS-ra. Ha lehet inkább azt szeretnénk rátenni. Ha lehet, akkor hogyan kell abban az esetben eljárni?


A válaszokat köszönöm, apám nevében is!



2018. szept. 2. 12:03
 1/6 Zzzoli ***** válasza:
54%

Ha 2012-es, akkor valószínűleg Win CE van rajta. Ha IGO van rajta, akkor az Ncore-ról tudsz leszedni új térképeket.

Letöltöd és a content mappa, maps könyvtárába belemásolod, miután a régieket törölted.

Ugyanígy tegyél a poikkal is, csak értelem szerűen azt a poi mappába.

3d épületekkel ne foglalkozz.

Viszont mivel ilyen régi a gps, egész európa nem fog már ráférni ha az volt rajta. Ebben az esetben szelektáld ki hogy melyik országokra van szükség.

Ha az egyész IGO8-at frissíteni akarod, abból is tölthetsz le újabb verziót és felmásolod a régi helyére, csak a sys.txt fájlt tarts meg.

2018. szept. 2. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Zzzoli ***** válasza:

Egyébként szedhetsz le IGO primo-t is rá, azt is felrakhatod, annyi hogy meg kell adni az új elérési utat neki, miután az újat felmásoltad és a sys.txt ben a te gps-edre vonatkozó beállításokat átírni. Gondolok itt a felbontás, programmappa elérése stb.

Sok infót találsz róla a neten, én már sokat csináltam, googléban , fórumokon mindent megtalálni hozzá.

2018. szept. 2. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Szinte biztos, hogy WinCE van rajta. Úgyhogy az androidos appokat elfelejtheted.


Én ha az eredeti igo-ba pakoltam be a térkép fájlokat, úgy nem ismerte fel őket.

Szóval egy tört igót is mindenképp le kell töltened hozzá.

2018. szept. 2. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 nemcso ***** válasza:
Wayteq-en soha sem volt jogtiszta Igo, mégha boltban is lett vele véve a PNA.
2018. szept. 2. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
#4.)Állítólag még a kezdeteknél volt rajta jogtiszta Igo csak kirúgták őket mert elkezdtek trükközni úgy hogy többet adtak el vele mint ahány liszencet vásároltak.
2018. szept. 2. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Már elromlott. Állítólag...

Vehetünk egy újat, azon majd Android lesz. De azon lesz közvetlen lehetőség letöltésre? Magic Earth stb...


(Amúgy Android OS már 2008-ban megjelent, de gondolom még GPS nem volt. Gyanúsan Windowsosan nezett ki a kezelőfelülete.)

2018. szept. 29. 21:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!