Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » GPS, navigáció » Miért lett pontatlan a megtett...

Miért lett pontatlan a megtett út a Google Maps-en?

Figyelt kérdés

Nemrég cseréltem le a Xiaomi Redmi Note 4-es telefonomat Xiaomi 9T-re. Navigációs szoftvert nagyon ritkán használok, viszont időnként meg szoktam nézni a Google Maps idővonalán a megtett utakat. Meglepődve láttam, hogy a váltás óta lényegesen pontatlanabb lett a rögzített út. Egyes helyeket, ahol egy-két órát is tartózkodtam, meg sem jelenített. Mi lehet az oka? Valami nincs jól beállítva? Köszönöm előre is a válaszokat!


[link]


2019. nov. 9. 19:17
 1/3 anonim ***** válasza:
Nekem akkor csinál ilyet, amikor kikapcsolom a helymeghatározást, vagy a netet és olyankor nem rögzül a pontos útvonal.
2019. nov. 9. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
66%
Nem ment a gps. Valószínűleg be van kapcsolva valami energiatakarékossági funkció, hogyha nem megy a kijelző, akkor kapcsolja ki a gps-t.
2019. nov. 9. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat, tényleg gyanús, hogy kikapcsolódik valami miatt, utánanézek!
2019. nov. 9. 22:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!