Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » GPS, navigáció » A mobilomon a google maps...

Pszicho88 kérdése:

A mobilomon a google maps használható Autós gps nabigációnak?

Figyelt kérdés

Üdv!


Pesti közlekedéshez szeretnék igénybe venni egy gps navigációt. A google maps jó erre, vagy van jobb is ingyenesen? Köszönöm.



2019. aug. 12. 14:13
 1/7 anonim ***** válasza:
70%
Én a Waze-t használom, de a google is elvisz.
2019. aug. 12. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 qkker1 ***** válasza:
70%

Csak online működik.

Töltsd le a HERE-t, offline is működik, nem mellékesen jobb, mint a google, és szintén ingyenes.

2019. aug. 12. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
50%

Egy időben le lehetett szedni az iGO-t ingyenesen, és érdemes lenne figyelgetned mert időnként ingyenessé szokták tenni. Akkor egyszer a Google fiókoddal feliratkozol rá, és akkor már mindig ingyenes lesz számodra akárhányszor készüléket váltasz például. Az Offline is hibátlanul üzemel de ha bevan kapcsolva a mobil adatforgalom akkor bizonyos infók frissülnek rajta, nekem ez vállt be eddig a legjobban.

A Google is jó de csak online működik, de nem zabál sokat. A Waze is jó egyébként.

2019. aug. 12. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a segítséget mindenkinek. :)
2019. aug. 12. 16:14
 5/7 A kérdező kommentje:
A Here mellett tettem le a voksom, töltöttem is le hozzá magyar hangot. Tetszik, hogy offline is működik, ha elmenne a netem sem lennék kakiban. :)
2019. aug. 12. 16:23
 6/7 anonim ***** válasza:

"Tetszik, hogy offline is működik, ha elmenne a netem sem lennék kakiban. :)"

Ebben nem külömbözik a google térképtől.

2019. aug. 12. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Olvasom a sok okos választ! Használd a google maps-t! Ha nincs net letölthető hozzá offline térkép is!
2019. aug. 13. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!