Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » GPS, navigáció » Milyen androidos telefont...

Milyen androidos telefont vegyek, autós navigációra?

Figyelt kérdés

Mik az ajánlott elvárások,specifikációk ?

Azért gondolkodom androidban,mert arra vannak ingyenes offline appok.



2019. nov. 18. 15:19
 1/9 anonim válasza:
Minimum 2GB RAM, 32GB háttértár. Ennek ma már szinte minden telefon megfelel, úgyhogy szerintem a navigációval nem lesz gond, úgy a 30e Ft fölötti kategóriában (pl. egy alap Xiaomi pont megteszi).
2019. nov. 19. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
21%
Baromság. Pl. a Nokia WeGo (de szerintem szinte mind) még a vasalón is elfut. Nokia 610-en (WP7, 256MB RAM), futtattam hangos navigációt 3D-ben, tökéletesen működött. A 32GB háttértár meg hogy jön ide, mi köze a kérdéshez? Az nem elvárás, hogy a telefon piros legyen? Xiaomi fanboy.
2019. nov. 19. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
21%
Bocs, HERE WeGo.
2019. nov. 19. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Nekem van egy ETEN X600-am, WinMo 6.1-el, és megy rajta az IGO..

A hardver? 400MHz proci, 64MB RAM, marad a navinak 24MB.

Tökéletesen navigál.

Úgyhogy bármilyen mai telefonon elmegy a navigáció.

Azért megjegyzem gyorsabban talál holdakat, mint az azt követő 4-5 készülékem bármelyike.

2019. nov. 19. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.
2019. nov. 20. 16:10
 6/9 anonim válasza:
78%
#1 vagyok. Érdekes, hogy egy ilyen egyszerű válasszal is indulatokat lehet kelteni :) Egyébként nem vagyok Xiaomi fan, csak ismerem néhány típusát, és szerintem jó ár-érték arányú készülékeket gyárt. A kérdező meg gondolom nem a múzeumból szeretne válogatni, hanem az aktuális kínálatból. A 32 GB tár azért hasznos mert néhány offline térkép mellé nem baj ha elfér néhány mp3, vagy app. Szerintem ez ma az elvárható minimum. Egyébként én is nosztalgiával gondolok a hajdani Nokia e71 telefonomra, amivel már szintén lehetett navigálni, de azért na :)
2019. nov. 25. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
21%

Nem rossz a 32GB, de nekem nem kéne.

Nekem olyan telefon kell, amibe én nyomok egy SD kártyát és arra rakok sok mindent.

Bármi történik: betört kijelző, meghalt alaplap, vízbeesik, akkor elvész minden adat, amit a 32GB-ra tettem.

Nálam? Ha fizikailag nem semmisül meg a kártya, kiveszem és megvannak az adataim.

Én így gondolkozom!

Igaz lehet szinkronizálni, feltölteni, de akkor is.

2019. nov. 25. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nekem mondjuk nem, de valakinek kell a hely az appoknak is. 32GB pedig nem a minimum, 8GB-on is elfér egy rakás térkép (minek is annyi?), stb.. Sok divatos külsejű új telefonba egyébként nagyon régi hardvert raknak, gyakori az 1GB RAM is 8GB tárhellyel. Persze ez meg is látszik az árukon. Navigálni meg egy régi használt telefon vagy tablet is tökéletes (utóbbi persze ha van benne GPS). Bocs a fanboyért :)
2019. nov. 25. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Azért valami normális procija legyen, meg valami nagy tárhelye a térképeknek.
2020. ápr. 15. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!