Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » GPS, navigáció » Milyen eszközök kellenek hozzá?

Milyen eszközök kellenek hozzá?

Figyelt kérdés

Szeretnék építeni egy drónt, olyan vezérlőegységgel, amely egy gombnyomásra képes egy helyben tartani a drónt.

Milyen eszközök kellenek hozzá?



2020. márc. 25. 19:19
 1/1 anonim ***** válasza:

Előre jelzem, árban többe fog kerülni mintha vennél egy dji sparkot újonnan.

Kell egy drón, egy hozzá való motorkészlet, szabályozókkal, egy tarot xyz-m vezérlő, távirányító és vevő, akkuk, töltő, légcsavarok. Ha kamerát is akarsz, akkor a barkács fpv szettek soha nem tudnak annyit mint a dji kamerája, de egy immersion tramp video adó, hozzá való kábellel egy gopro (nem sjcam és társai. Gopro. Vagy esetleg xiaomi yi)

És kell egy 5-7 inch monitor, meg video vevő is. És egy plusz akku, ha nézni akarod terepen is a képet. Ha mindenből a legolcsóbbat veszed meg, szar lesz, és csak szenvedni fogsz vele. Tapasztalat. Én végigjártam ezt az utat, volt épített drónom, volt egy phantomom, aztán vettem egy sparkot. Az első két gépre majdnem dupláját költöttem, mint a sparkra, fly more comboval. Biztosan ezt az utat akarod járni?

2020. márc. 26. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!