Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » GPS, navigáció » Androidos fejegység került...

Androidos fejegység került beépítésre az autómban. Tegnap óta a tolató kamera ezt a hibaüzenet írja:NO VIDEO SIGNAL. Szerintetek mi lehetett a probléma?

Figyelt kérdés
Olyan problémám lenne, hogy néhány napja került beépítse a kocsimba egy Androidos fejegység tolató kamerával (a kamera nem most lett beépítve hanem 3 éve), eddig tökéletesen működött, majd ma reggel azt írta ki hátra menetbe kapcsolva, hogy "NO VIDEO SIGNAL". Kiszedtem a fejegységet, gondolván szét csúszott a kábel, de nem, kibontottam a csomagtartó egy részét, hogy ott is megnézzem a kábeleket de minden rendben volt, kértem egy kölcsön kamerát de azzal is ugyan ez a hibaüzenet. Valaki találkozott már ilyen hiba jelenséggel?
2020. ápr. 11. 17:31
 1/2 behaoszi válasza:

Sikerül széttaposni a kábelt vagy elszakitani esetleg szét csúszott.

Kábelcsere biztos segít...

2020. ápr. 18. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Laci 74 válasza:
Lehet, hogy nem a jeladóval van baj, hanem a fogadóval. Ne mindig csak az alaphibákat keresd! Ha meg valahol 1-2 alkalommal megszorul vagy rántást kap a vezeték, az megszakadhat anélkül, hogy a szigetelése sérülne.
2020. ápr. 19. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!