Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » GPS, navigáció » Ha visszateritest kovetelek...

Ha visszateritest kovetelek az Aliexpresstol, de megerkezett a termek lehet valami kovetkezmenye?

Figyelt kérdés

2020. nov. 6. 12:36
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
93%
Ha nem regisztrált küldeményről van szó, akkor nem lesz belőle baj, úgyse tudják ellenőrizni. Bár nem szép dolog. Ha meg regisztrált küldemény nem fognak neked semmit sem vissza téríteni.
2020. nov. 6. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
89%

Mármint úgy, hogy már megérkezett, és mégis visszatérítteted az árát? Vagy úgy, hogy később mégis megérkezik, amit elveszettnek hittél? Az utóbbi velem már többször előfordult. Hónapokig nem jött, úgyhogy jeleztem az eladónak, visszafizette, aztán később mégis megérkezett a termék. Semmi következménye nem lett.

Mondjuk direkt visszakérni az árát, úgy, hogy megkaptad a cuccot, nem túl etikus. :D

2020. nov. 6. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
82%
Ebayen jártam már így többször is. AZ eladó visszautalta a pénzt, aztán két hét múlva megjött az áru. Paypalen eltoltam a pénzt az eladónak újra, ebayen meg megírtam, hogy mi történt. Köszönték és csak pislogtak, biztos nem találkoztak még becsületes magyarral. A kérdezőt elnézve nem is csodálkozom.
2020. nov. 6. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 R_S_T válasza:
67%
Én is jártam úgy, hogy később megjött a visszaigényelt áru termék, akkor írtam az eladónak, és újra megvettem, csak akkor már nem küldte újra el. Ugyanakkor úgy is jártam, hogy nem olyan paraméterekkel rendelkező terméket küldtek, amit rendeltem (QC 3.0 USB töltő) és jogosnak éreztem a részleges, vagy teljes visszautalást, mert nem azt kaptam amit kértem! Következménye egyik esetben sem lett. Gondolom bele van kalkulálva úgy is az eladónál a kis számú reklamációs költség.
2020. nov. 12. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Sziasztok! Köszönöm a valaszokat! 😁

Nos sajnos a legg€cibb (sajnos erte szebb kifejezes nincs) verziot vegyetek alapul. Megerkezett mar reg a termek es ugy szeretnem visszakapni a penzt. 😂

2020. nov. 12. 10:41
 6/11 anonim ***** válasza:
78%
lol. De miért? Minek rendeltél meg olyasmit, amit nem is engedhettél volna meg magadnak? :D Vagy csak úgy heccből visszakéred, hadd legyen ingyen, ha már megoldható?
2020. nov. 12. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Xd. Ja en nem is rendelnek alapbol Alirol draga dolgot. Csak haverom megkert rendeljem meg neki a GPS-t amit kinezett. Meg is erkezett atvette, de en akkor mondtam neki, hogy nyitok egy dispute-ot es visszakerem a penzet, hogy en is jol jarjak azert vele. Haver azt mondta ot nem erdekli xd ugy, hogy miert ne probalkoznek be. Viszont csak azt nem tudom, ha nyitok es itt kamuzok Alinak lehet-e valami kovetkezmenye. Lejon Magyarba a kinai maffia es megetetnek kutyakkal v vmi. 😂
2020. nov. 12. 12:14
 8/11 anonim válasza:
11%
Sztem ha megteszed, le fognak vadászni. Idővel. Szoktak Auditok lenni.
2020. nov. 12. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
Egyszer jártam úgy, hogy több hónapra rá de megérkezett a termék. Közben már ugye túl voltunk a dispute-n meg minden, vissza is kaptam a pénzt. Amikor megkaptam a terméket, gondolkoztam rajta, hogy visszautaljam az eladónak(kis összegről van szó) de utánaolvastam és úgy van, hogy van valami közös kassza, biztosító-féleség és abból szokta az Ali visszautalni az ilyeneket. Tehát az eladót nem éri túl nagy kár, max"csak" ha egy negatív értékelést írsz. Persze a nagyobb összegű dolgokkal lehet, hogy másképp van. Ott már a VÁM is bekavar meg ilyenek. Leget, hogy azokat könnyebben nyomon tudják követni. Amúgy, amikor átvetted a csomagot aláírtad? Mert van amit ajánlva küldenek.
2020. nov. 13. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
84%
Több ilyen kérdést olvastam a témában. Személy szerint én ezeken a kérdéseken fel vagyok háborodva. Lopni nem elfogadható magatartás, hanem becstelenség. Akkor is az, ha az Ali részéről nem lekövethető. És még következménye is lehet: ha túl sokan vagytok Magyarországon ilyen becstelenek, még az is előfordulhat, hogy az Ali megtagadja a Mo-ra szállítást. És igaza is lenne. A válaszokból is az olvasható ki, hogy szinte megengedően beszél némelyik válaszadó a tolvajlásról. Te személy szerint mit szólnál, ha kilopná valaki a zsebedből a pénztárcádat??? Szégyeld magad!
2020. nov. 13. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!