Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » GPS, navigáció » Milyen jogszabály vonatkozik...

Milyen jogszabály vonatkozik rá?Gps autós nyomkövetőt szeretnék a páromra rakni mert azt gyanítom hogy van valakije.

Figyelt kérdés

2021. ápr. 28. 06:59
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
94%

Személyiségi jogok megsértése.


Oda állsz elé, és felteszed neki a nagy kérdést. Mondjuk eleve reménytelen ez a kapcsolat, ha kételkedsz, ertelmesebb lenne simán szakitani

2021. ápr. 28. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
Azt gondoltam hogy személyiségi jogok megsértése. De ha feljelent ezért ha megtalálja mit kaphatok?
2021. ápr. 28. 07:10
 3/21 anonim ***** válasza:
100%
A semmitől a magas összegű pénzbírságig bármit. De mi ertelme amúgy? Ha nem bízol benne, hagyd ott.
2021. ápr. 28. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:
Akkor csak pénzbírságot vonhat maga után?
2021. ápr. 28. 07:23
 5/21 anonim ***** válasza:
100%

Elvileg. Nem tudom a párod milyen természet, de pl ha velem csinálnád meg, hidd el nem jutna eszedbe többet, megoldanám, hogy egy életre elmenjen a kedved az ilyesmitől.

Még mindig nem értem, miért nem lehet simán szakítani.

2021. ápr. 28. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
89%

Alaptörvény, büntető törvénykönyv, polgári törvénykönyv... A lesittelnek és a pár millió sérelemdíjat kiperelnek belőled belefér.

A kommunikáció kevésbé gáz, meg ha már úgyis oda a bizalom, inkább szakíts mint egy normális ember tenné.

2021. ápr. 28. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
87%
Nyugi csótány, sittre nem kerülsz.
2021. ápr. 28. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
87%
Attól a személytől is függ, akit megfigyelsz ilyen módon, de ez egy felesleges kockázat. Ha nem bízol meg benne, nem kell vele együtt lenni, csak szimplán beszélgess vele őszintén erről. Büntetőjogilag nem tudom ez hogy van, de tuti nem kerülsz börtönbe, gondolom feljelentés, pénzbírság lehet belőle.
2021. ápr. 28. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
83%
adatvédelmi jogszabályokba is ütközik...
2021. ápr. 28. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
98%
Azt nem tudom de ha velem csinálnád ezt, az tuti, hogy másnapra rá, egyedül ébrednél, kopaszon, két teáskanállal a mellbimbódra pillanatragasztózva😁
2021. ápr. 28. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!