Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » GPS, navigáció » Gyereknek milyen okosórát...

Andi80018 kérdése:

Gyereknek milyen okosórát javasoltok, amin van GPS is?

Figyelt kérdés
Konkrét típus érdekelne, illetve nézitek-e, hogy pl. vízálló legyen?

2021. máj. 26. 08:57
 1/8 anonim ***** válasza:
79%
Mire használná? Milyen telefonja van? Mennyi a keret rá?
2021. máj. 26. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Egyedül jár suliba, és vissza, telefonja nincs, ehelyett lenne. Kb 60.0000 Ft.
2021. máj. 26. 09:06
 3/8 anonim ***** válasza:
79%
Ilyen feltételekkel inkább vegyél neki telefont. Az órának telefon nélkül szinte semmi értelme nincs.
2021. máj. 26. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
46%
telefon nélkül az óra semmit nem ér, telefont vegyél ennyiért
2021. máj. 26. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
77%

Csak jelezném, hogy van önállóan működő óra. Lehet vele. Ugyyan úgy hivást fogadni, van rajta kamera, megy a gps meg minden. Amellé nem kell telefon, ezért lett kitalálva. Vannak ezek az okos órák és aktivitás mérők is, azok mellé többnyire kell telefon, mert magától semmit nem tud. De van olyan is ami teljesen különálló.

Hány éves amúgy a gyerek?

2021. máj. 26. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
0%
Persze, van olyan óra. De nem 60 ezerért.
2021. máj. 26. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
39%

[link]


Hát igen, valóban nem 60ezerért. Vannak ettől olcsóbbak is bőven. Meg akad 1-2 drágább.

2021. máj. 26. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Én úgy tudom, az én telefonommal is össze lehet kötni, illetve sim kártyával működik. Legalábbis én úgy tudom. 9,5 éves egyébként. Telót azért nem akarnánk, mert ha esetleg lemegy bicózni, akkor hová teszi. Tehát praktikusabbnak gondolok egy órát, amibe pár telefonszámot el lehet menteni, hív, ha bármi van.
2021. máj. 26. 11:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!