Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Milyen programokat javasoltok...

Milyen programokat javasoltok 5-6 éves gyereknek?

Figyelt kérdés

Valami olyan ötlet kellene, amit bent is lehet csinálni, kint jóidőben jobban el lehetne tölteni az időt, de esik az eső.

Társasjáték, rajzolás, nem érdekli őket, Tv-t nem nézhetnek, mert az ismerősöm azt nem engedi, legfeljebb reggel, meg este. Már megfőztem, abban nem tudnak segíteni.


Nincs gyerekem, ismerősöm gyerekeivel vagyok



2021. máj. 16. 10:57
 1/5 A kérdező kommentje:
olyat akartam, amit nem csinálnak minden nap, valami érdekeset erre nincs semmi ötletem.
2021. máj. 16. 11:00
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem nézhetnek tévét, esélyes hogy szeretik a könyveket vagy a diákat (le is tölthető, tv-n is vetíthetsz).

Sóliszt gyurma is filléres játék, lehet alkotni.

De semmit se egyedül, hanem velük.

Nem az a korosztály még, akinek odalöksz egy a játékot és elvan.

2021. máj. 16. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm!

Nem odalöktem a társasjátékot, hanem velük játszottam, csak nem kötötte le őket.

2021. máj. 16. 12:55
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Kérdés, hogy mit játszottál. Egy 5-6 évesnek még a kevésbé bonyolult, kevés szabállyal ellátott társasok valók.

Pl: Lotti Karotti, Doble, Sünikaland...

2021. máj. 16. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Én most utoljára kekszet sütöttem két 5 évessel (egyik az enyém). Szerették szaggatni is, enni is.

Ők mondjuk szinte mindennel elvannak, mert mindketten egykék, úgyhogy ha együtt tölthetik a napot, az nagy jutalom nekik.

Dobozokból várat is építettünk, a kartonokat ki is lehet festeni, ha nem fényesek.

2021. máj. 16. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!