Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » GPS, navigáció » Melyik most a legjobb navigáci...

Melyik most a legjobb navigáció Androidra és Wayteq Windows CE készülékre?

Figyelt kérdés

2021. júl. 21. 15:17
 1/7 anonim ***** válasza:
67%
Nálam IGO.exe Igo.apk (primo változatok)
2021. júl. 21. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
10%
Sygic
2021. júl. 21. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
79%
Androidra a Waze és a Google Maps
2021. júl. 26. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
36%
A Sygik a legpontosabb.
2021. júl. 29. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Nekem IGOm van, olykor szoktam logolni az utat.

A logot (a tárolt útvonalat) konvertálás után rá lehet tenni Google térképre.

Megtettem, még az is látszik, hogy átmentem a másik sávba.

Kell ennél nagyobb pontosság?

És ha a Sygik a legpontosabb, akkor az még jobb!

2021. júl. 29. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Google Maps mostanában megbolondult. Autópályás navigációnál benyögi hogy forduljon balra. Ezt minden nyelven csinálja.


Nem egyszer nem kétszer. Azt akarná jelenteni haladjon az ember egyenesen csak elég idegesítő mikor minden kereszteződésnél benyögi és át akarja szelni az ember fél Európát.

Mutatja is hogy forduljak balra azaz haladjak egyenesen...

Nem olyan régen ezt nem csinálta...


Illetve néha megbolondul, mert ha van pl egy terelés és nem lehet arra menni, hiába hagytad el az utat és már régen azon az úton vagy amerre amúgy vinni akart, mindig vissza akar vinni a tereléshez hogy egyenesen menj tovább, és minden kereszteződésben vissza akar fordítani ha törik ha szakad. Régen ezt a Waze csinálta...

2021. aug. 12. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Tapasztalataim szerint az IGO tervez a legjobban, de érdemes külföldön TomTom térképpel és belföldön NNG-vel használni. Budapesten belül Waze a legjobb, de gondolom a kérdés távolsági utazásra vonatkozik, nem belvárosira.
2021. aug. 31. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!