Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » GPS, navigáció » WayteQ X995 Android 5" GPS...

WayteQ X995 Android 5" GPS navigáció készülékről mi a véleményetek?

Figyelt kérdés

Egy két helyen azt írták, hogy lassú, nem valami pontos.

most van akcióban kb 23-ért és gondoltam inkább ezt választanám a régebbi X985 helyett.



2018. márc. 6. 16:10
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Állítólag az újításnak szánt kerámia GPS antenna nem túl jól sikerült ezért pontatlan,a hozzáértők nem nagyon szeretik.

Annyi az előnye hogy androidos ezért több navigációs és más programot lehet rá telepíteni(mint egy mobilra),a 985 pedig WinCE rendszerű amire már nem fejlesztik az Igo-t,csak a relatív "régi" primo fut jól rajta,már az újabb nextgen-t sem működik 100%-ban,a Wince hamarosan kihal.

2018. márc. 7. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm, hogy válaszoltál, erről az antenna dologról még nem hallotta sehol.

Egyenlőre marad akkor a mobilos megoldás...

Tudnál vagy tudnátok esetleg javasolni valami hasonló tudásút úgy max 30 ezerig ?Ha egyáltalán van ilyen ebben az árkategóriában.

2018. márc. 8. 08:57
 3/5 anonim ***** válasza:

Nem egészen értem az előzőt.

Az a bizonyos "kerámia" antenna legalább 12 éves, ilyenek voltak, vannak a a navigációs készülékek többségében.

Az enyém, egy Hannspree ilyen korú, mondhatnám halál pontosan navigál és nem lassú!

Van még mindig használható MIOm, az is tudja ugynazt.

(számlája is van, 160e Ft volt akkor, lehet a kerámia volt benne drága?)

Honnan tudom? Csináltam vele tracklogot (mindegyikkel lehet), és rátettem egy google eartre.

Még az is látszik, hogy átmentem a másik sávba.

Szóval nem lehet rossz az...

2018. márc. 8. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
100%
Szia. Nekem és egy ismerősömnek is ilyen GPS-e van. Semmi gond a navigációval. Gyorsan és egyenletesen dolgozik. Androidos és így több program is telepíthető rá. Nekem kb 4 GPS program van. Többek között erdei, túristautas navigációra is képes. Hosszú az üzemideje. több mint egy órát is kibír egy töltéssel navigálás közben. 1 hibával találkoztunk eddig. Valamiért nem akarta felismerni a gép az USB porton keresztül. Mivel memória kártyáról és a Play áruházból mindent fel lehet rá tenni, így nem zavar.
2018. márc. 8. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Utolsó válaszolónak köszönöm, hogy személyes használatból adódóan válaszoltál. Többnyire elégedettek voltak vele a vásárlók, értékelések alapján legalábbis. Én 1-et használnék rajta, a bizonyos 3 betűset. Telefonomon az van, elég jónak mondanám, bár utóbbi 1-2 alkalommal a wazet használtam, az sem volt rossz, bár néha össze vissza mutatta az aktuális pozíciót, de állítólag az azért volt, mert épp megszakadt a net kapcsolat.

2018. márc. 9. 08:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!