Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » GPS, navigáció » Autórádió fejegység csere a...

Autórádió fejegység csere a környéken?

Figyelt kérdés
Sziasztok, nemrég vettem egy viszonylag új autót, amiben sajnos a gyári rádió van, ami nem tud se bluetooth kapcsolatot, se USB-t, semmit a CD-n kívül. Tudom, nem ez a legfontosabb szempont egy autóban de naponta hosszú távokat teszek meg, és már unom az óránként ismétlődö zenéket a rádióból. Kérdésem az lenne, hogy Vas megye vagy annak vonzáskörzetében esetleg tudtok olyan szakembert aki kicseréli a gyári fejegységet egy általam kiválasztottra? Nekiállnék én is, csak se a tudásom, se a szükséges szerszámok nincsenek meg hozzá sajnos. Köszi előre is.

2021. júl. 23. 10:48
 1/2 anonim ***** válasza:

Egy komplett rádiót is nagyon hamar kilehet cserélni és semmilyen szerszám nem kell hozzá.

Csak az a tüske amivel kijön a helyéről. Utána meg szét kell húzni és össze dugni.

2021. júl. 23. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

1#Ez részben igaz lehet egy régebbi autónál ahol szabványos 1dines méretű a rádió,csak kihúzni,szét-összedugni a szabványos csatalakozókat akár 1perc alatt-de a kérdező azt írja "viszonylag új" tehát pár éves jármű amiknek a műszerfalába már nem lehet bármit berakni a csicsás burkolatok miatt.A youtube-on vannak videók ahol látszik hogy hogy mi mindent kell szétvágni hogyha valaki nem a típushoz tervezett "multimédiás"kütyüt akar berakni.


Ebből adódik a kérdés milyen típusú járműről van szó,mert tényleg az évjárattól függ hogy milyen képzettségű ember kell a cseréhez.

2021. júl. 23. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!