Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » GPS, navigáció » Van olyan mobilalkalmazás ami...

Van olyan mobilalkalmazás ami megmutatja ki használ éppen mobilt a közvetlen közelemben?

Figyelt kérdés
Jó lenne ha lenne ilyen. Ha meg nincs fejleszteni kellene. Ugyan nem írná ki az ő számát de mégmutatná a helyet honnan löki a sódert. Életmentésre is alkalmas lehetne akár egy ilyen app. Max 1 vagy 5 szolgáltatón / hálózaton belül telefonáló ember jelenlétét és tartózkodási helyét jekenítené meg. Ha van ilyen az érdekelne. Ha nincs valaki csináljon... Köcce...

2021. aug. 8. 02:31
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
91%
Nincs. A történetnek itt a vége.
2021. aug. 8. 02:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
87%
Hahaha ultra poénos vagy!:)) Jó lenne valóban ilyen csak nem kicsit illegális. Megfigyelés, nyomkövetés, visszaélés, támadástól kezdve a poénkodásig, egyéb vicces, vagy qurvára nem vicces tréfáig mindent kiváltana egy ilyen alkalmazás. A legkevésbé használnának segélykérésre. Ez itt Magyarország kiscsajszi vagy kiscsávó ebből a köccés köszönésből adódóan, nem pedig Luxembourg vagy Svájc, ahol még viszonylag tudnak kulturáltan és céltudatosan viselkedni egymással az emberek. Itt az első dzsipó nyakoncsipne, elevenné a telód, tárcád, amid van és úgy rohanna el vele egy ilyen app segítségével, hogy a nyomát nem látnád. Maximum csak úgy lenne megoldható egy ilyen alkalmazás, ha 62 regisztrációval és engedélykéréssel és telefonos környékbeli emberek kizárólagos hozzájárulásával, mert akkor belépve,email cím alapján lehetne azonosítani ki hol jár,vagy telefonál és tartózkodik.Ez nem fog menni apafej, majd a Macskafogó 3 után esetleg, mikor a természeti katasztrófák majd úgy megszelídítik az emberiséget, hogy a másik nélkül szarni sem fogunk tudni menni és laposra kell nyalni a másik valagát ahhoz, hogy kajád, hajlékod, melód legyen. Eljöhet egy ilyen világ még, mert a természeti katasztrófák úgy térdre fogják kényszeríteni az emberiséget, hogy mindenki rá lesz utalva a másikra, nemtől, hovatartozástól, anyagi állapottól függően. Akkor majd lehet "számháborúsdit" játszani, hogy hol van éppen Emilke, vagy a kis pisis Catherine-ke, melyik homokozóban, vagy helységben nyomja a szövegelést a telóján. Azt hiszem egy ilyen világban már teló sem lesz, hiszen mire ide eljut és megszelídül az emberiség, azt tekinthetjük úgy is, hogy rég rossz lesz. Világ vége talán.. :D
2021. aug. 8. 03:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Szóval látod én is hülyeséget írtam már. Ekkora baromságot még életemben nem láttam kérdésként kiírva hajnali 3-kor,szóval mondatom így helyes: "Eljöhet egy ilyen világ még, mert a természeti katasztrófák úgy térdre fogják kényszeríteni az emberiséget, hogy mindenki rá lesz utalva a másikra, nemtől, hovatartozástól, anyagi állapottól függetlenül".

Nah valahogy így szerettem volna írni:D

2021. aug. 8. 03:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
37%
Inkább aludjál és ne gondolkodj. Főleg ne ilyen agyament appokon:DDD Egyébként ha már minden áron akarsz ilyet,vannak hasonló alkalmazások. Sports tracker, a jó őreg Waze, még pár kamionos és vonatos marhaság. Ha rosszul vagy, vagy fel akarod venni a kapcsolatot a nagy közönséggel,nézd meg hol megy a legközelebbi vonat a közvetlen közeledben, vigyél magaddal egy bivaly rendőrségi megafont aztán ordítsál bele, hogy itt vagyok, várjatok meg basszátok meg, megyek vagy szálljatok le a vonatról, mert összefostam magam:DDD Pl mindezt megteheted egy magashegyi kilátó tetejéről, ahol látod a vonatot. Had nézzen mindenki, ki ez a vadmarha aki ordít és főleg honnan... :D :D :D
2021. aug. 8. 03:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
18%
Hubémeg:D Mi van itt hajnali 3-kor stand-up comedy?Legalabb jól indul a napom.Már most röhögök.
2021. aug. 8. 03:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim válasza:
9%

Én bepisiltem rajtad előző előtti hozzászóló:DDD

Ilyen nincs,ki vagy te??

Valami vicc mágus itt kora hajnalban?

Őrültek gyülekezete?

Megafon, magashegyi ordibálás vonaton ülőknek.

Mi ez középkor, vagy valami régi Csehszlovák film, holtkoros parasztoknak?

Az app kitalálója se semmi.Nekem jó lenne

mert legalább tudnám mikor jön haza a barátnősöm

pár utcával arrébb. Mentem meghalok:))))

2021. aug. 8. 03:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
36%

"Mi ez középkor, vagy valami régi Csehszlovák film, holtkoros parasztoknak?"

egyre jobb,nyomjátok csak,legalább reggelig mindenki összecsinálja magát:DD

2021. aug. 8. 03:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim válasza:
0%

Mi van itt,

senki nem alszik,

itt a világvége??:)

2021. aug. 8. 03:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Tényleg hasznos alkalmazás lenne besurranó tolvajoknak.
2021. aug. 8. 05:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
65%

Régen volt egy Androidarround nevű app ami megmutatta a közelben lévő android felhasználókat akik szintén feltették ezt az appot.

Aztán ott van a Waze. Vezetés közben látom ha egy másik Waze felhasználó is arra jár. Nyilván nem "élő" adat, de ha pl. az M7-esen vagyok és egy másik Wazer is ott van akkor látom ote. De azt nem mutatja már az app, hogy egy felé megyünk vagy ellentétesen, illetve, hogy hozzám képest melyik sávban van.

Facebook: be tudsz jelentkezni hogy hol is vagy épp. Na, ezzel máris tudatod az egész világgal, hogy hol vagy.

Társkereső appok is mutatják a közeledben lévő felhasználókat. Sőt, a Badoo még azt is jelzi ha egy utcában voltatok egy időben.

Az életmentésre is kitaláltak már egy appot. Ha szarul vagy megnyomod a gombot és a közelben riasztja azokat akik szintén felhasználók és nyújthatnak elsősegélyt.

2021. aug. 8. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!