Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » ! NAGYON FONTOS! Vodafone...

! NAGYON FONTOS! Vodafone mobilalkalmazás- új kártya hozzáadása?

Figyelt kérdés
Az lenne a kérdésem, hogy ugye lehet új kártyát hozzáadni. Van a fő kártya amit arra használok, hogy minden hónap végén befizessem a mobilszámlát. Az lenne a kérdésem, hogy lehet e olyat, hogy hozzáadok egy új kártyát és (aki vodafonos az tudja) hogy vannak ezek a vodafone pass dolgok (music pass, social pass) egy hónapra. Na és a kérdés az hogy lehet e úgy hg a ,,fő,, kártyával magát a mobilszámlát fizetem a másikkal pedig ezeket az egyéb dolgokat (social pass, vagy több mobilnet).

2018. júl. 24. 09:10
 1/5 anonim ***** válasza:
Az ügyfélszolgálat mit is mondott?
2018. júl. 24. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy nem értem a kérdést, de:

Ha beregisztrálsz oda több számot, akkor sem a kártyával fizetsz. A régi számod alapján fizeted ugyanúgy, gondolom az előfizetéses, egy másikra meg megrendelsz szolgáltatásokat, azt meg elvileg arra. Gondolom amikor regisztrálsz, akkor megkérdi, hogy összevonja-e a számlákat.

2018. júl. 24. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

1. Ügyfélszolgálatot egyelőre nem hívtam.

2. Már régebben lett regisztrálva maga a kártya így nem emlékszem hogy kérdezett ilyet de nem hiszem.

Igazából csak azért lenne fontos mert külön szeretném fizetni.

2018. júl. 24. 22:56
 4/5 anonim ***** válasza:
Akkor azt szerintem külön kezeli, mert ahhoz egy előfizetés sorszámon kellene lennie.
2018. júl. 25. 05:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen :)
2018. júl. 25. 08:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!