Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » GPS, navigáció » Megfelelő GPS-t keresek futár...

Megfelelő GPS-t keresek futár munkara?

Figyelt kérdés
GLS-nél vagyok futár és egy olyan gpsre lenne szükségem ami csak mutatja az utcákat. Nem kell, hogy navigáljon, csak látni szeretném, hogy melyik utca is van mellettem.

2021. dec. 14. 19:53
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Ööö, bármelyik tudja ezt.

Pl. a Google Térkép a telefonon.

2021. dec. 14. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Én valami olyasmire gondoltam amit a szélvédőre fel raksz és csak ha kell rapillantok, hogy melyik utca is van mellettem. A telot azt használom, viszem magammal az azért nem jó.
2021. dec. 14. 20:17
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Veszel egy olcso okostelot megfelelo meretu kijelzovel es persze GPS-zzel, google terkepet letoltod es a megfelelo teruletet offline terkepkent letoltod. Se net, se semmi nem kell hozza, es bar navigalni igy nem tud, de terkepkent funkcional.
2021. dec. 14. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
90%
Ja, akkor neked egy gps kapcsolattal rendelkező kijelző kellene, ami térképet nem is mutat, csak kiírja a közterület nevét, ahol éppen vagy. Ha jól értem. Nos nem tudom, létezik-e ilyen, de nagyon nem bíznék benne, mert bármelyik navi tévedhet. Ha térkép is van, akkor legalább látod a környéket, vam viszonyítási alapod.
2021. dec. 14. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Erre elég egy 10.000 Ft-os használt tablet is. Letöltöd rá a Google térkép alkalmazását, azon belül a neked kellő országrész térképét, utána már csak a GPS-t kell bekapcsolni, szabad ég alatt az is elég pontos.
2021. dec. 14. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
veszela jófogáson egy 5000 forintos hazsnált gps navit felrakod a szélvédőre, azokon mind van térkép funkció, amikor nem konkrét helyre navigál, csak mutatja merre mész melyik utcán mennyivel melyik égtáj felé stb...
2022. jan. 6. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!