Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit tehetek, ha a futár nem...

Mit tehetek, ha a futár nem értesít megfelelően csomagátvételkor?

Figyelt kérdés

Kicsit talán off topic, de gonodltam hátha van valakinek tapasztalata. Az alzáról rendeltem egy tv-t ami hibás, ezért szeretném visszaküldeni. Az oldalon fel is adtam az igényt, majd 5 nap várakozás után most jelentkezett is a futár nap közben, hogy 5 perc múlva ott van a megadott címen. Na most mivel dolgozó ember vagyok, ezért nem tehetem meg, hogy 5 napig otthon ülök a futárra várva...

Beszéltem vele, azt mondta, hogy nem tud előbb szólni, próbáljam meg egy szomszédnak átadni. Az a baj, hogy a szomszédaim is dolgoznak, nincs olyan ember a környéken, aki egész nap otthon ülne, ami szerintem érthető is. nem kellene legalább egy nappal előtte szólniuk? Vagy legalább nap elején egy tájékoztatást küldeni? De akkor is nagyon necces már, ha mondjuk 10-re jön és 1 óra munka után elkéredzkedni...


Ez normális így? Akinek van ilyen tapasztalata, hogy intézte? Nem értem miért nem tudnak egy nappal előtte szólni, vagy a futár miért nem hajlandó segíteni nekem, felajánlottam neki, hogy holnapra szabadságot veszek ki, de mondta, hogy az nem jó, újra adjam fel a visszavásárlási igényt és majd pár nap múlva megint hívnak.


Mit tehetek ilyenkor?



2018. dec. 12. 20:29
 1/1 anonim ***** válasza:
A cégnek, akitöl rendeltél jelezd a problémát.
2018. dec. 12. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!