Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » GPS, navigáció » A Waze csak belföldön működik?

A Waze csak belföldön működik?

Figyelt kérdés
Külföldi útra még nem használtam, de Júliusban utazunk Horvátországba, és gondoltam lezesztelem, hogy levisz-e odáig is. De sajnos nem jártam sikerrel: Beírtam a pontos címet, és csak karikázott-karikázott-karikázott, aztán elfáradt és ki írta, hogy "Nem találok útvonalat, lehet hogy túl messze van a célpont" Letenyéig engedi. Ha a határon újra beirom a címet, akkor már meg fogja találni az útvonalat?
2022. máj. 12. 07:37
 1/10 anonim ***** válasza:
84%
Nekem működött Horvátországban is, határon túli utat is megtervezett simán.
2022. máj. 12. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
84%
Nekem működik németországban. Bár nekem ez a belföld, mi alapján döntődik el, hogy mi a kül- és mi a belföld?
2022. máj. 12. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 qkker1 ***** válasza:
Ausztriában is használtam.
2022. máj. 12. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
78%

1400km utat is simán tervezett gond nélkül.

Budapest - Brüsszel


Valami gondja lehetett. Indítsd újra, ha nem segített akkor a telefont is.

2022. máj. 12. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
78%

A waze ott működik, ahol sokan használják. A programot bárhol el tudod indítani, tudsz bevinni jelentési pontokat, látod mások helyzetjelentését. Útvonalat csak kb 1000km-ig tervez.

A waze térképén láthatod, hol használják sokan, a pontok, felhasználó ikonok megjelenítéséhez rá kell kcisit közelíteni:


[link]

2022. máj. 12. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
78%
Működik az, csak a hosszabb útvonalakkal nem mindig tud elbánni. Oszd fel részekre. Pl. próbáltam Budapest-Split útvonalat, de azt nem tervezte. De Budapest-Zágráb, és Zágráb Split, az megy rögtön. És az országokon belül is pöccre dobja az útvonalakat.
2022. máj. 12. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
20%

Használj Google térképet:

[link]

2022. máj. 12. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
A wazét csak Franciaországban és Svájcban használom, mert ott nem engélyezik a nagy navigációk a traffipax infót. Forgalomra, tervezésre ott a TomTom.
2022. máj. 12. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

7-es vagyok, nem sikerült a link, de feltöltöttem képként:

[link]

2022. máj. 12. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Szép túra :)
2022. máj. 12. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!