Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » GPS, navigáció » Hogyan tudom így használni a...

Hogyan tudom így használni a GPS-t?

Figyelt kérdés

Üdv kedves emberek!

Egy ÓRIÁSI kérésem lenne hozzátok.

Egy GPS eszköz érdekelne ami egy 20-30 km körzetet bemér.

Ami egy App segítségével követhetek pl itthonról vagy máshol.


Egy barátosnémnak adom kölcsön az autót, egy jópár napra és nem szeretném, hogy mindenhova elvigye az autót.

Ezért arra gondoltam, hogy egy ilyen GPS eszközt veszek és elrejtem az autóban!


Egy iPhone m van de egy android is van!

Egy némileg megfelelő árig keresek, nem egy 100 ezer Ft valamit, hanem alatta.


Ha tudtok segíteni, főleg azok akik használtak ilyet pl a gyereknél, vagy bicikli/autó.


Előre köszi!



2022. aug. 18. 10:22
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
68%
És a gerinctelen megfigyelésed ezt hogy akadályozná meg?
2022. aug. 18. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:

Rendesen! Ő állítása szerint jól vezet és nem fog olyan helyekre menni, ahol nagy a balesetveszély és földes, gödrös utakon.

Ha úgy van ahogy mondja akkor nem fogok semmit mondani, ha viszont nem, akkor érte megyek úgy véletlen

2022. aug. 18. 13:43
 13/17 anonim ***** válasza:
79%
Véletlen, az... Egyáltalán nem átlátszó. Ha ennyire félted a szarodat, egyszerűen nem adod neki oda.
2022. aug. 18. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 Kólauborkával ***** válasza:
93%

Egyébként a kötekedöknek mi a tököm a baja? Én semmi problémát nem látok a saját autó fel GPS-ezésén. A krva rollerekben is van, a MOL bubiban is, kb.: minden a semminél értékesebb dologban.

Most ha ö így adja kölcsön, mert szívesen segít, csak nem “bármi áron” szerintem abban semmi kivetni való nincs.

Aki nem akarja az ne adja, aki minden dolog nélkül adja az is segítség, ha valaki feltétellel adja az is segítség, mi itt a baj?

2022. aug. 18. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
#14 Akik kifogásolják a GPS-t azok hidd el az első adandó alkalommal szétszedetnék és elpasszolnák ahogy tudják, vagy ha véletlen összetörnék belöknék egy tóba vagy a dunába és aztmondanák ellopták.
2022. aug. 18. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

Az hogy az autódba gps-t raksz, az jó ötlet, sok esetben hasznos, pl. lopás esetén egy csomó bizonyítékot ad.


De az hogy ezt azért csinálod, hogy a barátnődet teszteld, az gyomorforgató.

Ha nem bízol meg benne, akkor ne add neki kölcsön és kész.

2022. aug. 20. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

De autót sose adunk kölcsön.!

Majd akkor tanulod te is meg ha össze törve kapod vissza és megjavíttatni meg nem hajlandó.

2022. aug. 21. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!