Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » GPS, navigáció » Hogyan lehet megbizonyosodni...

Hogyan lehet megbizonyosodni róla, hogy nincs az autómon nyomkövető?

Figyelt kérdés

#Hülyepasik
2023. febr. 8. 08:42
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
80%

Ja gyökér pasi? Az gáz...

A telefonodat tedd vissza gyári állapotba és semmiféle mentést ne tegyél vissza rá! Vagy inkább add el, vegyél egy másikat és nulláról kezd el feltelepíteni, ne tegyél rá vissza semmilyen korábbi mentést!

A kocsiba nagyon sok helyre el lehet rejteni jeladókat. Lásd az Apple Airtagjének méretét... gyakorlagilag bármelyik kárpit, takaró idom alá el lehet helyezni egy pici jeladót - akár több darabot is. Mágnessel felcsattintani valahova az alvázra, stb. Főleg ha nem valami bölcsész a csávó hanem van valamiféle minimális műszaki érzéke.

Talán a szétszedésnél jobb megoldás lenne ha letennéd a kocsit több hétre, hónapra és tömegközlekedéssel járnál vagy bérelnél kocsit és meg kéne figyelni hogy így is követ-e? Ha igen, akkor nálad van a jeladó nem a kocsiban. Vagy esetleg cserélj kocsit valaki jó ismerősöddel. Mondjuk ezzel meg az a baj hogy ha kifigyeli, akkor erre a kocsira is tenni jeladót ha horráfér.

2023. febr. 8. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
52%

A jeladó nem működik örökké.

Ha nincs kulcsa a kocsihoz, olyan helyre kell tennie, ahol hozzáfér, néha tölteni kell.

Nem gondolom hogy bedrótozott egyet az akkura. Mert arra is gondolni kell, hogy ha el kell tüntetni alkalomadtán.

Bár én a tesók kocsijának ki tudtam nyitni az elejét, úgy, hogy felnyúltam a bowdenhez és meg is tudtam húzni. Igaz hogy szopás, mert 10 percig pöcsöltem vele míg kinyílt. De ha csinált rá valamilyen megoldást hogy könnyebb legyen, akkor onnantól kocsikulcs se kell hozzá, egy mozdulat betenni mondjuk a reléboxba.

2023. febr. 8. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
Utolsó: nem vagyok terhesen, bocsánat a hülye kerdésért: a simet se rakjam át az új telóba?
2023. febr. 8. 13:22
 14/15 NTBS ***** válasza:
33%
Vidd el szerelőhöz és nézesd át.
2023. febr. 9. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
100%
#8 Ilyen alapon akkor már inkább hármat, mert lehet, hogy gondol másodikra is és ha azt megtalálja, akkor harmadikat már tuti nem keres.
2023. márc. 6. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!