Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » GPS, navigáció » Hasonló probléma a Wazze és a...

Hasonló probléma a Wazze és a gogle térkép célállomás állandó mutatásával?

Figyelt kérdés
Az a problémám a Wazzéval és a google térképpel is ha béirom az uticélt azt nem mutatja navigálás közbe csak akkor ha megnyomom. Beírtam a fejlesztőknek, hogy jó lenne ha folyamatosan mutatná navigálás közben a cél állomást mert ugyan mindig tudom hova akarok menni de sokszor nem vagyok benne biztos , hogy a gpsbe jól ütöttem e be ezért jó lenne ha folyamatosan mutatná anélkül hogy hozzákeljen érni a képernyőhöz. Volt már hasonló problématok?

2023. jún. 5. 15:47
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Nem, nem volt.

Van egy olyan gomb, aminek a felirata 'Középre', erre nyomj rá és jó lesz. De az is csak akkor, ha beírsz egy címet, és elindítod a navigálást.

Anélkül, 'csak úgy' nem fogja mutatni hogy hol vagy.

Tehát ha mondjuk úton vagy, írd be az otthoni címed, nyomj a tervezésre, majd az indulásra. Ekkor már látható lesz a helyzeted, még akkor is ha nem hazafelé mész.

2023. jún. 5. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Nem azt akarom látni hogy hol vagyok hanem azt hogy hová megyek. Azt nem írja sehol hogy hová megyek navigálás közben
2023. jún. 5. 16:21
 3/14 anonim ***** válasza:

Nem értem, ha már egyszer megadtad akkor az nem változik, ergó ha kész az útvonalterv lecsekkolod a célállomást, ha stimmel akkor mész. Én maximum menet közben ha pirosat kapok és olyanom van ki szoktam zoomolni és rá szoktam nézni az útvonal további részére, hogy mire számítsak dugók, lehajtó, felhajtó, stb.


A képernyőn megjelenő látható terület nagy kincs érdemes jól gazdálkodni vele, a célállomás folyamatos mutatása felesleges pazarlásnak tűnik.

2023. jún. 5. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Nem írja a navigácíó hova megyek miután lecsekkolom a céllálost. Írd be a gpsbe egy címet kattints rá, tervezd meg majd nyomj az indulásra és ezután már nem mutatja sehol hogy mi a célállomás csak az irányt
2023. jún. 5. 16:41
 5/14 A kérdező kommentje:
Szóval a problémám beítom az uticélt lecsekkolom elindítom a navigálást és utánna már nem látom sehol hová írtam az uticélt magyqrul nem tudom hová visz mett van amikor kétséfeim támadnak h jól írtam e be a célt ezért szeretném ha navigálás közben is mutatná a célt.
2023. jún. 5. 16:45
 6/14 A kérdező kommentje:
Amikor navigál a gps szerwtném ha valahol írná mi a célállomás
2023. jún. 5. 16:46
 7/14 anonim ***** válasza:
Írd fel egy cetlire az uticélod, és ragaszd a telefonod mellé...
2023. jún. 5. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Nem egyszerűbb lenne az alkalmazáson javítani?
2023. jún. 5. 19:09
 9/14 Szervizmérnök úr ***** válasza:

"Beírtam a fejlesztőknek, hogy jó lenne ha folyamatosan mutatná navigálás közben a cél állomást mert ugyan mindig tudom hova akarok menni de sokszor nem vagyok benne biztos..."


Ha én fejlesztő lennék, elhajtanám ilyet a francba. Csak a fejlesztőknek udvariasságot kell mutatni. Ezért nem tudhatod, mit gondol magában.

"Célállomás" egy szó.

2023. jún. 5. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
A Google térkép androidon, ha az alsó sávot felhúzod, útvonalterv, legörgetsz az aljára, ott lesz amit beírtál célállomásnak. De csak miután elindítottad a navigálást (rányomtál az 'Indulás'-ra).
2023. jún. 5. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!