Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Elő szokott fordulni veled,...

Elő szokott fordulni veled, hogy amikor tömegközlekedsz, elfelejtesz leszállni a célállomáson, és csak később veszed észre, hogy túlhaladtál?

Figyelt kérdés
Ha igen, ez azért van, mert: nem ismered a környéket és véletlenül elnézed, vagy erősen belemerülsz valamibe, és az elvonja a figyelmedet?
2021. aug. 12. 14:12
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem.
2021. aug. 12. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:

Kb. 10 évig jártam tömegközlekedéssel, több átszállással, egyszer se fordult ilyen elő.

2,5 éve home office-ban vagyok vidéken, így most esélyem sincs ilyesmire :)

2021. aug. 12. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Volt ilyen, főleg, ha belemerültem valami olvasnivalóba.
2021. aug. 12. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Eddig csak 1x fordult elő velem ilyen. Karácsonyi, feldíszített villamoson utaztam amiből nem lehetett kilátni, mert le volt fóliázva az ablaka. Nem volt rajta semmilyen kijelző se, szóval a megállókat se láttam. 1 megállóval mentem csak túl. Máskor még nem fordult elő, mert ha olyan helyre megyek amit nem ismerek akkor nagyon odafigyelek.
2021. aug. 12. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 Metionin ***** válasza:
100%
Nekem olyan volt, hogy hatalmas tömeg volt, tél, sötét, én meg kicsi vagyok és nem láttam ki a tömeg közepéből és amikor gondoltam hogy az én megállóm jön, kifurakodtam nagy nehezen és kiderült, hogy eggyel túlmentem mert elszámoltam.
2021. aug. 12. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
77%
Évente párszor biztosan
2021. aug. 12. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Nekem 25 év alatt 2x fordult elő ilyen.
2021. aug. 12. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Nem, mert ha nagyritkán tömegközlekedem, akkor tiszta para vagyok hogy tuti jókor szálljak le, feszülten figyelem hogy hol járunk.
2021. aug. 12. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Egyszer volt ilyen, amikor másfél évig jártam egy munkahelyre, aztán váltottam, és az új helyhez előbb kellett leszállni ugyanarról a buszról. Én meg reflexből ücsörögtem békésen, hogy még van időm.
2021. aug. 12. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Egyszer volt hogy tovább mentem, mert a buz1 sofőr nem állt meg. A következő megállóban szálltak fel, hátul nem nyitott ajtót. Hangosan szóltam megint, lef0sta. Előre tolakodtam gyorsan és lementem. Nem érdekelt kit taposok le. Nem akartam valami idegen faluban kikötni késő este ahonnan lehet haza se tudok jutni.
2021. aug. 12. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!