Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » GPS, navigáció » Régi WayteQ GPS-en össze...

Régi WayteQ GPS-en össze lehet hozni valahogy a navigáció működését?

Figyelt kérdés

Szevasztok!

Egy WayteQ x995 Max típusú GPS-en szeretném összehozni valamelyik szoftver (végleges verzió) megfelelő működését, lehetőleg Sygic vagy iGO, de mivel egy elég régi készülékről van szó, elég régi Androiddal (4.4.2), ezért nem megy fel rá bármelyik verzió. Ami eddig volt rajta Sygic Truck, az ezentúl már csak 7 napot enged használni, így pedig inkább letöröltem. Jó, végleges Sygic-ot nem találtam hozzá azóta. Lehet tenni valamit? Köszi előre is a segítséget!



2023. jún. 10. 13:53
 1/2 anonim ***** válasza:

Valami tört szart kell rárakni.


Mondjuk a mai világban nem tudom mi értelme ilyennel szenvedni, ott a google maps a telefonon.

2023. jún. 10. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Dobd el és vegyél egy újat.
2023. jún. 25. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!