Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » GPS, navigáció » Hol keressem a nyomkövetőt az...

Hol keressem a nyomkövetőt az autómon/autómban? Valószínűleg az exem nyomkövetőt helyezett el benne!

Figyelt kérdés
2023. okt. 18. 12:50
 1/6 anonim ***** válasza:
84%
A rendőrségen.
2023. okt. 18. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Bárhol lehet.

Én mondjuk úgy helyezném el hogy - legalább gyújtáskor - feszültség alatt legyen, így nem kell attól tartani hogy lemerül. Vagyis valami kábel megy hozzá, vagy az elektromos berendzések között van valahol.

Ha nem így van, akkor kb bárhova felcsattinthatta egy mágnessel.

Szerintem menj el egy autóvillamossági szerelőhöz. Lehetőleg ne valami ismerőzhöz, főleg ne exed ismerőséhez, mert az lehet hogy "véletlenül" nem találja meg a jeladót.

Azt is megteheted, hogy leparkolod az autót az exed számára érthetetlen, furcsa helyen és nekiállsz 1-2 hétig bérautóval, tömegközlekedéssel közlekedni és figyeled a reakcióját. Vagy családban autót cseréltek. Így azt is ki lehet deríteni hogy az autóban van-e a jeladó, vagy esetleg a telefonodat hekkelte meg és az alapján követ.

2023. okt. 18. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Ha 13-as vagy modernebb androidban van a biztonság (vagy ahova épp a teló gyártója áthelyezte a menüben) olyan, hogy ismeretlen nyomkövetőkre vonatkozó értesítések, ennek van manuális keresési módja. Megállsz a kocsi mellett (meg a szokásos cuccaid is legyenek nálad), és futtatod manuálisan.


Ha nem találsz, akkor kütyü valószínűleg nincs. Aztán átnézheted az ilyen-olyan engedélyekre, megosztásokra vonatkozó beállításaidat, google térképet, stb, hogy ott a helyadatokra mi vonatkozik.

2023. okt. 18. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
75%

Magánnyomozónál érdeklődj, ő biztos ismernek olyan szervizt, ahol van GSM/Bluetooth detektor. A nyomkövetők nagy része folyamatosan sugároz rádiójeleket, ezeket fel lehet deríteni spektrum analízissel.


Nem feltétlenül kell fix bekötés a mai nyomkövetőkhöz. Elemről hónapokig működni tudnak.

2023. okt. 18. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Én a hátsó lámpába szoktam rakni, oda a legegyszerűbb.
2023. okt. 31. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
0%
Jól tette, biztos te is egy hatalmas Q vagy és így buktatott le az exed. Megérdelitek
febr. 11. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!