Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » GPS, navigáció » Olvastam egy külföldi portálon...

Olvastam egy külföldi portálon, hogy nagy a kereslet lègi akadályjelző lámpákat kicserèlő szemèlyre, ez itthon lètező munkakör, illetve van rá kereslet?

Figyelt kérdés
Fiatal villamosmèrnökkènt egy szabadabb pènzkereseti lehetősègkènt a megfelelő tanfolyamok után csinálnám szíveden, ha lètezik ez itthon
2023. nov. 7. 13:43
 1/7 anonim ***** válasza:
85%

Magyarországon ezeket a feladatokat ipari alpinisták végzik. Van ilyen végzettséged?

Mondjuk nálunk nincsenek 500-600 méter magas adótornyok. Az átlag 20-40 méteres tornyokra meg még én is fel merek menni még biztosítás nélkül is.

2023. nov. 7. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Ezen gondolkoztam, hogy tanfolyamra jelentkeznèk, ha van rá tènyleges kereslet.
2023. nov. 19. 15:55
 3/7 anonim válasza:

1-es:


Most ez megint milyen komment??? 5-600 méteres persze nincs is Magyarban, de máshol se sok. 100m-es meg itt is akad. Amúgy meg mi a különbség aközt hogy 20-40 méterről pottyansz le vagy 5-600 méterről?? Mondd már el, mert nagyon érdekel! ;)

dec. 15. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Pufff - ÁÁÁÁÁÁ

ÁÁÁÁÁÁ - puff

dec. 15. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Ez az 5 méter vs 50 méter :)
dec. 18. 05:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én is kérdezhetném hogy a 3-asnak mi baja...? Szerintem nem tudja ő sem.
dec. 18. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

#6

Feltételezem, te vagy az 1-es is, aki a tipikus "Habisztiguszti" aki majd aztán (ki ha én nem alapon) felmászik 20-40 méter magasra biztosítókötél nélkül!😁

Nekem ezzel nincs bajom azt kivéve hogy normális ember nem csinál ilyet, akkor sem ha mondjuk nincs semmi tériszonya. Szóval ez ilyen "kinekvannagyobbfaca" komment volt, na...

Ha meg tényleg megcsinálja akkor alsó hangon felelőtlen, de valószínűbb hogy idióta. Csak ez volt a "bajom", 3-as vótam! 😁

dec. 20. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!