Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Külföldi munkavállalók!...

Külföldi munkavállalók! Hogyan használtok (korlátlan) mobilinternetet külföldön?

Figyelt kérdés

Hollandiába készülök menni dolgozni fél évre. Kérdésem, hogy leginkább korlátlan mobilinternetet ott hogyan tudnék vásárolni? Láttam különböző SIM kártya lehetőségeket, van valakinek konkrét ajánlása?

Illetve ti az itthoni szolgáltatást lemondtátok?

Mi a legjobb megoldás?


2023. okt. 24. 10:34
 1/5 anonim ***** válasza:
Korlátlan mobilnetem (elméletileg, gyakorlatilag 20 GB, de ez nekem bővel elég) és hívásom van az EU-n belül, azt használom kinn is.
2023. okt. 24. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Az egyetem parmolojában volt freewifi. Nekem elég volt. Izlandon.
2023. okt. 24. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

"Az egyetem parmolojában volt freewifi."


Ez olyan csóró. Németeknél is sok helyen van, sétálóutcán, plazákban, aztán ott ülnek a migráncsok begubózva a kapucnijukba egész nap, mint a verebek.

2023. okt. 24. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Mi kocsiban ültünk!

Kénytelenek voltunk mert a szuper föni mindet meg igért aztán úgy tejesített dolgokat ahogy épp eszébe jutott.

2hét után lett "otthoni" net aztán 3hét után 4 lakótárs.


6an 3szobás lakásban. Volt aki a mosokonyha vagy gardrob vagy miben aludt. Amig nem voltak ott száritottuk a ruhákat.

2023. okt. 24. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Én 4éve vagyok Hollandiában és Romániai Digi előfizetésem van.

10-15ezer Ft havonta.

Munkámból adódóan sok netet használok havi 40-50gb

2023. okt. 26. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!