Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » GPS, navigáció » Igo primo van a wayteq gps-en....

Igo primo van a wayteq gps-en. Full eu térkép van rajta 2023 Q2. Okozhat bajt ha rárakom a Magyar és Osztrák térkép Q4 kiadást? Nem fog akadozni vagy lefagyni?

Figyelt kérdés
Vagy ilyenkor mindennek Q4-nek kell lennie? Map,Poi,Building stb mappa is?

febr. 23. 14:06
 1/9 anonim ***** válasza:

Sem akadozni, sem lefagyni nem fog, ha elindul és kiválasztható.

Kérdés: az eddigi licensz fogja-e futtatni, engedni.

Én azt szoktam, a jelenlegit átnevezem akármire, ott is hagyom a térképek között felteszem az újat és próba.

Ha megy oké, ha nem jön vissza régi, azért Q2-4 nincs messze egymástól.

febr. 23. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Ha a licensz is meg van hozzá akkor az mehet a license mappába a másik mellé?
febr. 23. 16:13
 3/9 A kérdező kommentje:
Tehát a lényeg hogy minden térkép 2023 Q2 lesz, csak a Magyar és Osztrák lenne a Q4 verzióbol bemásolva a “map” mappába mert a többi országba nem járok.
febr. 23. 16:16
 4/9 anonim ***** válasza:

Szerintem mehet, ha van hozzá licensz, persze próbálni kell.

Ha lefut a szimuláció, akkor már menni fog.

Futass össze egy Q2 és egy Q4-t át a határon, ha csatlakozik és lefut, nincs gond.

febr. 23. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Az egyetlen probléma a "kevert" térképekkel az lehet, hogy bizonyos esetekben nem tervez át a határon. Szóval jó az egyik országban, meg jó a szomszédosban, de a határátkelőig tud csak tervezni. Ha kellően hasonló, akkor még ez sincs. (inkább akkor fordul elő, ha különböző térképszolgáltatókat keversz)

Persze a licencnek meg kell lennie a használathoz.

febr. 24. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Speedcam maradhat a Q2?
febr. 24. 11:24
 7/9 Nahar válasza:

Maradhat.

De miért nem frissíted teljesen Q4-re (előtte csinálj mentést a Q2-ről)?

A felesleges országokat kitörlöd az összes mappából, s akkor tuti, hogy jó lesz, nem fog pl. elakadni országhatároknál tervezéskor, s működni fog minden (speedcam, 3D, stb).

febr. 24. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Találtam végül full eu térképet. 3d épületeket is párat hozzá. Ausztria pont nem volt benne. Speedcamot nem találtam. Az marad Q2.
febr. 24. 20:53
 9/9 anonim válasza:
Sziasztok! Az lenne a kérdésem, honnét sikerült letölteni 2023.Q2-es térképet. Válaszod köszönöm.
ápr. 23. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!