Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » GPS, navigáció » Melyik TomTom navigációt...

Melyik TomTom navigációt vegye meg egy nemzetközi kamionsofőr?

Figyelt kérdés

A Go Expert 7 et néztem.

Idáig egy wayteq GPSt használtam iGO Primo programmal. De már elavult és szeretnék egy TomTom-ot.


Valóban jelzi az aktuális útinfókat? Ezt műholdról vagy telefonos összeköttetés kell és internet?



2023. aug. 10. 21:33
 1/4 anonim ***** válasza:

Attól függ, mik az igényei és mennyit szánna rá.


Műholdról csak a poziciót szerzi.

A forgalmi adatokat vagy interneten keresztül vagy rds-en kapja.

2023. aug. 10. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
0%
Csak nehogy JerryJerry navigáció legyen :D
2023. aug. 25. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 gbenyov ***** válasza:

Én nem kamionozok.

De ha tudnám előre, hogy merrefelé fogok kavarni, akkor semmiféle olyan navigációt nem használnék, aminek a neve nem G-vel kezdődik és MAPS-al végződik. Miért? Mert:

0.Soha nem használnék mást, mint egy "okos teló". (Nem feltétlenül kell érvényes kártya sem bele.)

1.Mert a világot tartalmazza.

2.Valós időben frissül.

3.Egy (akár fizetős, vagy ingyenes) internet ellátású helyen előre le- és betölthető a terület, ország, földrész térképe, tehát, ha nem akarok internetet használni, akkor is megvan a szükséges térképem.

2023. szept. 5. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Utolsó, ebbe nem tudsz kamiont beállítani, magasságot, súlyt megadni.

Csak arra jó, hogy egy már GPS el betervezett útvonalat átnézz, hogy hol vannak tiltások vagy lezárások..

2023. szept. 7. 08:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!