Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » GPS, navigáció » Telefon nyomkövető, autóba...

Telefon nyomkövető, autóba nyomkövető, bárhova szerelhető ilyen készüléket hogy tudok megtalálni?

Figyelt kérdés

Válok a feleségemtől és már nem az első, hogy ha valakivel találkozok gyanús emberek jelennek meg. A múltkori volt a legegyértelműbb. Egy barátommal találkoztam, azonban egy olyan helyen, ahol a madár se jár. Ott beszéltünk, régen is sokat jártunk oda. Később ahogy eljöttem jött egy autó arra, aki utánam fordult, majd a haverom mögöttem jött és az autóban ülő ember végig videózta őt. Utána hívott fel.

A volt feleségem lehetett, de az autó nem volt ismerős. Nem tudom, talán magánnyomozó.

Az fix, hogy senki sem jött utánam és a találkozó során se járt arra a fene sem. Ez az autó is jóval távolabb, egy mellékútról fordult mögém, miután elindultunk 15 p beszélgetés után.


4 hónapja nem élünk együtt, azóta a kocsiban nem járt. Lehet, hogy kívülre rakott valamit? Van ilyen, ami ennyi ideig bírja?? Vagy a telefonomon van valami ? Azt hogy tudom kideríteni?


márc. 30. 23:45
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
Ez de ijestő lehetett. :(
márc. 30. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
A legjobb, ha felkeresel egy pszihiátert.
márc. 31. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
81%

Az autódon, autódban bármi lehet bárhol... Főleg ha tényleg magánnyomozók figyelnek. Ők hozzáférhetnem spéci nyomkövetőkhöz is. Ha van egy megbízható szerelőd, akkor érdemes lenne átnézetni vele, felemelve, alaposan megnézve minden zugot. De nem garantált hogy megtaláljátok a cuccot.

Én azt csinálnám a helyedben hogy letenném a kocsit és járnék váltott bérelt kocsival vagy tömegközlekedéssel néhány hétig. Kölcsön is adhatod az autókat még pluszban had járjon vele valaki más, had zavarja össze a nyomozókat :D

A telefont is letenném és vennék egy újat. Teljesen tiszta telepítéssel és új google fiókkal, appleid-vel és semmit nem raknék vissza rá, még képeket sem. Vagy ideiglenesen, néhány hétig használhatsz egy butatelefont, új számmal.


Ez a madár se jár terület mi volt?

Engem múltkor a vadászok kameráztak, meg volt már hogy a traktorokat ellenöriző a termőfoldet járó gazda videózott le. Vele beszéltem is, mondta hogy már nem érdekli semmiféle személyiségi jogok, mindenkit felvesz, lefényképez, mert elege van abből hogy mindent lopnak már. Szóval lehet hogy csak a területét figyelő gazda volt.

márc. 31. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Biztos hogy a volt feleségem volt, a haverom írta is, hogy kereste őt, hogy velem volt e. Szóval saját magát buktatta le. Ez egy másik település legutolsó utcája volt. Egy zsákfalu, szóval ha jön arra autó azt láttuk volna.

Innen indultam el, kb 1 km minden közvilágítás nélkül. Ennek az útnak a végén állt az ismeretlen auto.


Mögöttem senki sem jött, rövid beszélgetés volt de arra pont elég hogy a másik településen élő volt feleségem vagy valaki oda jöjjön. Az autó teljesen ismeretlen volt. Azt gondolom azt hitte, hogy valami növel találkozom,amihhez sok köze nincs, ennyi idő után. Csak a papírra várunk. Semmi közös dolgunk nincs, nem is értem az okát...


Találtam egy Android beállítást, ahol nyomkovetoket talál meg, de az semmit se jelzett. Gondolom ez túl egyszerű lenne..

márc. 31. 18:53
 5/6 anonim ***** válasza:
37%

Elmész olyan helyre, ahol nincs 4g lefedettség, csak 2g. És egy aktív hangszórót végigmozgatsz az autóban.

Amikor 2G-n kommunikál a nyomkövető, akkor a hangszórón hallani lehet egy jellegzetes pattogó hangot.

[link]

ápr. 1. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Ezt régen hallottam, mikor hívtak és ment a számítógép hangfala.. jó ötletnek tűnik ha működik.
ápr. 1. 14:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!