Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » GPS, navigáció » Miért nincs térkép a GPS-emen?

Miért nincs térkép a GPS-emen?

Figyelt kérdés
Most vettem egy új GPS-t, de nincs rajta térkép. Kérnék egy kis segítséget.

#GPS #nincs rajta térkép
2012. okt. 13. 15:16
 1/9 anonim ***** válasza:

Gondolom navigációs program nélkül vetted.

A programot a térképekkel külön meg kell venni.

2012. okt. 13. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Amikor először bekapcsoltam, még működött a térkép, aztán raktam rá zenéket, és már nem megy.
2012. okt. 13. 16:08
 3/9 anonim ***** válasza:
Attól nem hal meg a gps, hogy zenéket raksz rá. Vagy átnevezted/törölted/áthelyezted a mappát amiben a navigációs program volt, vagy elállítottad a gps-ben az elérési útvonalat.
2012. okt. 13. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
#3 jól írja. Ugye nem formáztad meg a kártyát és nem törölted róla le azt, ami rajta volt?
2012. okt. 13. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
És hogyan tudom visszarakni a térképet? Van valahol ingyenes?
2012. okt. 13. 16:43
 6/9 anonim ***** válasza:
Ha Igo van rajta, abból hivatalosan nincs ingyenes. Éljen a kreativitás!
2012. okt. 13. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Szerintem ez csak utánzat lehet. Navon470 a márkája, rajta van eredetileg a használati utasítás angolul...de a menüje más, mint a használati utasításban leírt. Szóval nem értem
2012. okt. 13. 16:49
 8/9 anonim ***** válasza:
Az iGo csak a szoftver. A leggagyibb GPS-re is fel lehet tenni (kivége a Garmin és Tomtom-okat). A tiéden is az lesz, maximum más verzió, mint amiről a kézikönyv szól. Olvasgass kicsit utána a témának, sajnos itt nem segíthetünk a megoldásban, mert finoman szólva sem legális.
2012. okt. 13. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
rendben, köszönöm a segítséget :)
2012. okt. 13. 17:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!