Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Miért nem akarja betölteni a...

Andris1089 kérdése:

Miért nem akarja betölteni a GPS rendesen a frissített térképfájlokat (fbl)?

Figyelt kérdés

Egy elég régi Mio GPS-en (Windows CE 5-ös van rajta) dolgozom a barátomnak, amin már egy crackelt IGO 8.3-as van szintén crackelt térképpel. Letöltöttem egy újabb térképet hozzá, és a megfelelő fbl (térkép) fájlokkal kicseréltem a régieket. A régiek között kb csak 10 ország volt, így csak azokat másoltam fel (természetesen átnevezve). Két fájllal nem tudtam mit kezdeni: Westeumajor és Easteumajor. Ezek Európa főútvonalai.

Probléma: Ha rajta hagyom, csak azokat tölti be, ha leveszem, kiírja, hogy a térkép elavult.



2012. aug. 5. 14:19
 1/3 anonim ***** válasza:

Melyik térkép neve mellett van sírkő a GPS-n?

Basemap nélkül is elavultot ír?

2012. aug. 5. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Bármit beteszek, ami nem volt, vagy kiveszek valamit, ami eddig volt elavultot ír. Gondolom a licenc fájl miatt, de azt nem tudom szerkeszteni.

A basemap.fbl-t meg seholsem találtam.

Előre is köszi a segítséget :)

2012. aug. 6. 11:51
 3/3 anonim ***** válasza:

Nah akkor én most segítek picit neked!

Én a napokban raktam egy k*rva szar GPS-re iGO Primo 2.0 -át, 2012 Feb 7 -i kiadást! Ami nekem van verzió, az felvan töltve a tárhelyemre, letöltheted te is ha gondolod, viszont a térképeket neked kell hozzá leszedni! Ami nincs benne direkt azért hogy ne foglaljon sokat tárhelyemen azok a: building, hitspeed, map, phoneme, poi, speedcam adatbázis, illetve a tmc.. na most amire neked nagyon szükséged van az a map, poi.. building ugye az épületek meg az érdekes dolgok vagy mi :D én igazából ezt nem használom, hitspeed fájlok csak külföldébe vannak, ha kell full eu térkép akkor felteheted, ha magyar csak akkor fölösleges mert magyar nincs benne.phoneme fájlok szintén csak külföld, poi az ugye kell, speedcam se árt de azt megtalálod torrenten pl ncore.. illetve a térképet is, egy full normálisan működő igot tok neked adni, ami nincs agyonhaxolva cserébe értelmesen működik! Ha gondolod.. :)


[link]


Erre tettem iGO-t de működik rendesen, és ez egy űberszar készülék...

[link]


[link]


Itt a primo, olvasd_el -re meg katt rá ott találsz leírást..

2012. okt. 30. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!