Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » GPS, navigáció » Vásároltam egy Wayteq x850-es...

Vásároltam egy Wayteq x850-es gps készüléket. Töltötem le hozzá Garmin térképet de valamiért nem ismeri fel. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
vagy valahogyan fel kell vele ismertetni? ha rámegyek a gps menüpontra semmi sem történik

2012. dec. 27. 21:22
 1/6 anonim ***** válasza:

Ha garmin térképet akarsz használni, ahhoz kell egy garmin keretprogram, ami majd kezeli a térképet pl. mobile xt.

A módszereket nem lehet 3 mondatban összefoglalni, úgyhogy gugli barátoddal máris ugorhatsz fejest a pna hekkelés és varezolás témakörökbe :) vagy turkálsz tovább ott, ahol letöltötted.

2012. dec. 27. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Beállítottad a gps elérési útját?
2012. dec. 28. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
nem feltétlenül muszáj garmin de akkor milyet töltsek le ami ezen a készüléken futni fog hackelés nélkül?
2012. dec. 28. 14:19
 4/6 anonim ***** válasza:
Igo8 vagy igo primo.Nekem is az van rajta.
2012. dec. 28. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Golan Trevize ***** válasza:
Sygic Drive
2012. dec. 28. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

garmint nem lehet rátenni csak főleg IGO-t. Primo, primo truck, primo2, igo8, igo amigo.


Én IGO PRIMO2-est ajánlom. De, ne kavard össze az androidos változattal. win ce-hez való kell.

2014. jan. 26. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!