Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » GPS, navigáció » Vettem egy Wayteq x960BT gps...

Vettem egy Wayteq x960BT gps készüléket térkép nélkül. Melyik programot tegyem rá?

Figyelt kérdés
Eddig csak egyetlen szoftverrel működik (Igo Primo 2.0) de csak magyar térkép van rajta, viszont nekem európa térkép kéne. Egyik sem működött amit letöltöttem hozzá és már teljesen megőrülök tőle! Légyszi segítsetek, ha tudtok küldjetek linket, hogy melyik szoftver lenne jó rá.

2013. jan. 20. 17:00
 1/2 anonim ***** válasza:

Működik az mindenféle iGO-val, de nem mindegy milyet töltesz le. A készüléked felbontásának megfelelő kell, megfelelően ki kell tölteni a sys.txt fájlt, elérési utakat megadni, port számot adatátviteli sebességet beállítani, esetleg át kell nevezni az iGO könyvtárat, és az indító exe-t. Szóval ez nem olyan egyszerű, hogy csak felmásolom, és működik.

Legegyszerűbb ha felteszed azt a progit ami már működött, és szerzel hozzá térképeket. A térkép fájlok függetlenek a programtól, a 8.3-as iGO-tól mindegyik ugyanazt használja, külön letölthető. Keress rá iGO NAVTEQ, vagy iGO TomTom néven. A letöltött térképfájlokat (kiterjesztésük *.fbl) A program mappáján belül található content/map mappába csak be kell másolni.

2013. jan. 21. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Bungyurda válasza:
Sziasztok! Nekem is egy ilyen készülék jutott a mai napon. Nincs térkép hozzá. Én viszont teljesen süti vagyok, ehhez igaz más dolgokat már véghez vittem de az GPS hackelés eddig kimaradt. Szóval merre felé keressem a megfelelő térképet amit leszedhetek? Mi jó hozzá? És hogyan is kell pontosan felrakni? Európa térképet szeretnék.
2013. dec. 21. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!