Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » GPS, navigáció » Ha veszek egy navigációt...

Ha veszek egy navigációt szoftverrel együtt, akkor a frissítés később fizetős lesz?

Figyelt kérdés

[link]


Konkréten ezt szeretném megrendelni. Azt szeretném tudni, hogy ha később frissíteni szeretném fizetni kell e érte? Hogy működik? Nem értek hozzá! Esetleg tudnátok ajánlani jót, jó helyről, rövidebb szállítási határidővel? Köszönöm, pontozok!


2013. jún. 3. 12:13
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Ha ingyenes lenne a későbbi frissités akkor fel lenne tüntetve. Ennél nincs.
2013. jún. 3. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
A frissítés szerintem sehol nem ingyenes.
2013. jún. 3. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
De a mioknál szokott lenni 2 év ingyenes frissités.
2013. jún. 3. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
fizetősek a frissítések ... az én kütyűmre ráadásul olyan találtak ki anno, hogy küldjek egy üres CD-t, igazoljam számlával, hogy én vettem a kütyűt (amit egyébként vásárláskor gyári számmal beregisztráltam náluk), aztán egyszer majd jó pénzért küldik a frissítést ... mondtam, hogy anyátok, és megoldottam ... pedig esküszöm, hogy jogkövető akartam lenni
2013. jún. 3. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
az enyém Mio
2013. jún. 3. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
2013. jún. 3. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Királyság, ezt nem tudtam :)
2013. jún. 3. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

Javasolom Garmin készüléket vegyél, örökös frissítéssel.

Jobban jársz, mert csak egyszer kell fizetned érte, s hosszú távon sokkal többe kerülne az eseti frissítés.

A WaeTec-et meg ne vedd!


[link]

2013. jún. 3. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

Vazeratti válasza:


A frissítés szerintem sehol nem ingyenes.


A nüvi ma már csak örökös térképfrissítési garanciával ad ki térképeket. Sőt TMC-ben is már élettartamra szóló a szolgálatatás több készüléknél.

2013. jún. 3. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek! Ezeken a navigációkon a szoftvert nem lehet lecserélni, csak azzal működik amivel veszem? Igazából nem szeretnék fizetni a frissítésért. Teszem fel erre a WayTeQ-re rátehetném pl. az IGO-t?
2013. jún. 3. 12:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!