Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért keres újabb verziót a...

Miért keres újabb verziót a spb shell 3d?

Figyelt kérdés

nem marketről töltöttem mert nagyon sokba kerül.


feltelepítem és müködik is de pár perc múlva bead egy ablakot h. nem sikerül frissíteni mert nem vettem meg az alkalmazást.

és mikor utánna ha meg nyomom valamikor a home gombot akkor kidobb a launcherböl.


hiábba tiltom le az internetet a telefonomról akkor is ha elkezdek wifizni egyből ellenőrizni fogja.


arra gondoltam h. nincs-e benne egy olyan funkció ami miatt nem fog frissítést keresni

vagy

ha valki tudná linkelni h. honnan lehet letölteni a legujjabbat akkor hátha meg elégedik vele.


telefonom: Xperia mini pró


2012. febr. 13. 21:55
 1/4 anonim ***** válasza:
Rootolás után lehet az ellenőrzést kikapcsolni.
2012. febr. 13. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
rootolás nélkül meglehetne oldani?
2012. febr. 14. 08:01
 3/4 anonim válasza:

Szerintem ennyiért egy ilyen alkalmazás nem drága. Vagy ne használd. Használj TSF-et, az olcsóbb...

Vagy vedd meg, és akkor nem fog problémázni...

2012. júl. 21. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Lucky patcher és nem fog problémàzni...


Root ehhez is kell.

2012. júl. 21. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!