Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » GPS, navigáció » MIO A701 DigiWalker (GPS...

MIO A701 DigiWalker (GPS Telefon) kipofozzuk együtt?

Figyelt kérdés
nemrég jutottam hozzá a masinához. szeretnék tenni rá egy főzött romot. és egy IGO-t. a "hogyan"-t nem tuodm.. egyenlőre fel sem ismeri a win8 x64-em. találtam a neten romokat meg leirásokat, de szivesebben végigjárnám a valamelyikötök által kitaposott utat :) nagyon szépen köszönöm előre is

2013. júl. 3. 12:57
 1/3 A kérdező kommentje:
jó oké, megértem h nem irtatok, primitiv kérdések voltak, viszont abban már igazán segíthettek, hogy hol találok hozzá egy fasza romot, mert a régi linkek nem élnek
2013. júl. 3. 15:00
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem sehol, az enyém is vagy 2-éve fent pihen a polcon használaton kívül.
2013. júl. 3. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerintem a rom cserével ne foglalkozz, mert könnyen papírnehezék lesz belőle, az IGO 8.3 meg működik rajta gond nélkül.
2013. júl. 5. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!