Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » GPS, navigáció » Milyen navigációt vegyek? Gps

Milyen navigációt vegyek? Gps

Figyelt kérdés
Árban 20000-30000 forint között gondoltam.Előre is köszi!!

2013. júl. 7. 21:57
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

Mit szeretnél vele kezdeni, s milyen térkép kellene?

Ez így nagyon kevés infó.

Vannak autós, hajós, túrázós készülékek, golfhoz valók, órákba épített különféle szabadtéri sportokhoz stb.

Az ármegjelölés alapján csak olcsó, térkép nélküli készülék jön ki, amelyhez törött térképet kell vadászni.


Ha valóban szükséged van autós gps-re, akkor mindenképpen Garmint javaslok. Innen az első három készülék egyikét:

[link]


DE!

Ha nem szeretsz torrentezni, kockáztatni garivesztést, vírus begyűjtését, akkor azt javaslom, hogy olyant keress, amelyikhez élettartamra szóló térképfrissítés van.

Ugyanis ha külön fizetsz a frissítésért, akkor a többszörösét kifizeted annak, mint amennyibe maga a készülék került.

Ezt jó szívvel ajánlom: [link]

Tejes Európa rajta van, jó minőségű térképek. Ha csak 6 év élettartamot veszek, akkor is 6×4=24 frissítést kapsz érte, s biztos lehetsz benne, hogy nem tűnik el a cég, nem csak ígéret ez.

De semmiképpen nem javaslom, hogy olyan helyen vásárolj, ahol ez nem főprofil (pl.Tesco, Auchan, Aldi, Lidl stb.)

2013. júl. 8. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

+1 Garmin

Ingyenes Mo. frissítés, és megbízható darabok

2013. júl. 8. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

Nekem az Igo szoftver jön be autózáshoz,minden tekintetben, iparszerűen használtam mint kiszállító ,torrentről minden frissíthető hozzá maga a szoftver is fent van, alakítható skinelhető, és legfőképpen, könnyen ,gyorsan kezelhető. Ja ,készülék: egy nevesebb kínai win ce oprendszert-t futtató PNA kütyü , ami fontos :menüben be lehessen állítani honnan indítsa a naviprogrammot , fm transmitter ,zene és videó lejátszó már szinte mindben van.Wayteq cuccok jók , nekem most tescoban kapható Freebird van teljesen jól használható kocsiban az is ,12ezer pénz volt.

Feleslegesnek tartom a márkanévért fizetett magas összegeket és a kéziszámítógéppel-tablettel való összemosást ,legyen egy 400mhz -es proci benne ,legalább 128mb ram és minimum 2giga belső memória, akkor kártya sem kell és egy legalább sirf4-es gps vevő .Ennyi elég és belefér az árba.

Konkrét típusra :vegyél egy Wayteq x960Hd-t 21ezer körül van, és sirf 5-ös gps van benne, erős kütyü.

2013. júl. 10. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim válasza:
42%

[link]

ezt ajánlom. nekünk is bevált, nagyon jó. van rajta videó, zenelejátszó, ebook, FM transmitter

2013. júl. 10. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Jah, ezzel az erővel egy marék kutyagumit is belinkelhettél volna. Ez NEM navigációs készülék, hanem ipari hulladék.
2013. júl. 10. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Ha nagyon bevált: milyen térkép van rajta? Milyen gyakorisággal lehet frissíteni? A frissítések pénzbe kerülnek/ingyenesek/lopottak?
2013. júl. 10. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

ebben a kategóriában meg kell fizetni a márkát.Nem véletlenül


inkább egy ilyen, mint egy noname kacat

[link]

2013. júl. 10. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Már miért lenne hulladék?? Próbáltad? Én napi szinten 30 címre mentem ,ilyen "ipari hulladék" Wayteq márkával vagyis ennek egyik elődmodelljével (kettőt is használtam) és tökéletes autós navigáció egy igo-val kombinálva. Gyorsan talál jelet hidegindításból, szép kijelző, fényérzékelős háttérvilágítás. Gyalogos koordinátakeresésre is jó volt csak ugye töltés nélkül nem bírja csak 1,5órát, de nem arra van kitalálva.

Volt hogy egyszerre 2-3 navi program volt rajta fent és egyszerűen lehetett váltani mert beállítható a menüben az indítási exe file. Garmin volt a kezemben frissíteni kellett, az is ugyanolyan kínai termék, de legalább jó macerás frissíteni és hackelni és indokolatlanul drága.Szubjektíven meg nem tetszett a kezelése, de ez megszokás kérdése. Igo szoftver mappába csak copy-paste kicserélek egy file-t és kész a frissítés. És igen ,torrentről van a program ,de ez senkit nem izgat, mert senki nem tudja ellenőrizni és kutya nem törődik vele.A kérdező úgy látom nem drága gps-t keres,hanem jól használhatót, neki ez lenne optimális.

2013. júl. 11. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Garmint minden,csak nem nehéz frissíteni :)
2013. júl. 11. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Olyat lehet Garminnál ,hogy fogod kiveszed az sd kártyát odaadod havernak akinek éppen van frissebb igo térképe, az ráhúzza az adott ország fájlját, félperc alatt akár egy mobiltelóval is , és visszarakod a tiedbe az sd-t és kész ? Mert ami nálam volt Garmin azt össze kellett kötni számítógéppel ,weboldal -updater progi, plugin progi telepítés stb..
2013. júl. 11. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!